Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Aytemiz Afet Bölgesine Akaryakıt Tedariki için Var Gücüyle Çalışıyor

Aytemiz, deprem bölgesindeki 100’ün üzerindeki istasyonuyla vatandaşın yanında olduğunu vurguladı. Çalışmalar hakkında bilgiler haberde;
Aytemiz Afet Bölgesine Akaryakıt Tedariki için Var Gücüyle Çalışıyor
HABER GİRİŞ

Türkiye’yi derinden sarsan deprem felaketinin ilk anlarından bu yana kesintisiz akaryakıt tedariki için tüm araç ve imkanlarını seferber eden Aytemiz’den açıklama geldi.

“Yaralarımızı birlikte saracağız” mesajı ile dikkat çeken Aytemiz’in duyurusunda, “arama kurtarma ekipleri başta olmak üzere ambulanslara, iş makinelerine, kamu araçlarına ve bölgedeki vatandaşlarımıza hizmet vermek için var gücümüzle çalışıyoruz” ifadeleri kullanıldı.

Açıklamaya göre Aytemiz, tüm araçlarını akaryakıt sevkiyatı için yollara çıkardı.

Kamu kurumları ile koordineli çalışan firma; bölge halkının ısınma, aydınlatma gibi diğer ihtiyaçlarına yönelik yakıt ikmalini önceliklendirip ihtiyaç listelerini yakından takip ediyor.

Aytemiz ekiplerinin akaryakıtın yanında temel ihtiyaç malzemelerini de bölgeye ulaştırmak için aralıksız çalıştıkları belirtilirken, “Kış mevsimine uygun mont, kaban, yelek, bere, eldiven vb. kıyafetleri depremin ilk gününde kendi ekiplerimiz vasıtasıyla vatandaşlarımıza ulaştırdık. Bölgeye ikinci yardım sevkiyatımız bugün itibari ile ulaşırken, diğer sevkiyatlarımız için de hazırlıklarımız devam etmektedir” dendi.

GCM Yatırım Banner

Deprem bölgesindeki 100’ün üzerindeki istasyonuyla vatandaşın yanında olduğunu belirten firma bölgede hizmet alınabilecek istasyonların listesini de paylaştı.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.