Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Aytemiz Afet Bölgesine Akaryakıt Tedariki için Var Gücüyle Çalışıyor

Aytemiz, deprem bölgesindeki 100’ün üzerindeki istasyonuyla vatandaşın yanında olduğunu vurguladı. Çalışmalar hakkında bilgiler haberde;
Aytemiz Afet Bölgesine Akaryakıt Tedariki için Var Gücüyle Çalışıyor
Yorum

Türkiye’yi derinden sarsan deprem felaketinin ilk anlarından bu yana kesintisiz akaryakıt tedariki için tüm araç ve imkanlarını seferber eden Aytemiz’den açıklama geldi.

“Yaralarımızı birlikte saracağız” mesajı ile dikkat çeken Aytemiz’in duyurusunda, “arama kurtarma ekipleri başta olmak üzere ambulanslara, iş makinelerine, kamu araçlarına ve bölgedeki vatandaşlarımıza hizmet vermek için var gücümüzle çalışıyoruz” ifadeleri kullanıldı.

Açıklamaya göre Aytemiz, tüm araçlarını akaryakıt sevkiyatı için yollara çıkardı.

Kamu kurumları ile koordineli çalışan firma; bölge halkının ısınma, aydınlatma gibi diğer ihtiyaçlarına yönelik yakıt ikmalini önceliklendirip ihtiyaç listelerini yakından takip ediyor.

Aytemiz ekiplerinin akaryakıtın yanında temel ihtiyaç malzemelerini de bölgeye ulaştırmak için aralıksız çalıştıkları belirtilirken, “Kış mevsimine uygun mont, kaban, yelek, bere, eldiven vb. kıyafetleri depremin ilk gününde kendi ekiplerimiz vasıtasıyla vatandaşlarımıza ulaştırdık. Bölgeye ikinci yardım sevkiyatımız bugün itibari ile ulaşırken, diğer sevkiyatlarımız için de hazırlıklarımız devam etmektedir” dendi.

Deprem bölgesindeki 100’ün üzerindeki istasyonuyla vatandaşın yanında olduğunu belirten firma bölgede hizmet alınabilecek istasyonların listesini de paylaştı.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu