Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Aygaz En Yüksek Performanslı Ürününü Piyasaya Sundu

Aygaz, bugüne kadar sunduğu en yüksek performansa sahip LPG ürünü olan Aygaz 100+ Oktan’ı tanıttı. Ürün işe eş zamanlı olarak yeni bir kampanya da duyuruldu.
Aygaz En Yüksek Performanslı Ürününü Piyasaya Sundu
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Sürdürülebilir inovasyon vizyonuyla çevreci ve yenilikçi ürünler geliştirmeye devam eden Aygaz, bugüne kadar geliştirdiği en yüksek performanslı otogaz ürününü piyasaya sundu.

Aygaz Ar-Ge Merkezi’ndeki çalışmalar sonucu otogaz kullanıcılarına sunulan ve katkısız bir yakıt olan Aygaz 100+ Oktan, benzine eş değer performans vermeyi amaçlıyor. Ürün daha verimli bir yanma sağlıyor ve böylece karbon salınımını azaltıyor.

Aygaz Genel Müdürü Melih Poyraz, firma olarak temel misyonlarının Koç Topluluğu değerlerine uygun çalışma prensibiyle yüksek kalite ve güvenlik standartlarını ön planda tutmak suretiyle topluma ve çevreye duyarlı en iyi ürün ve hizmeti sunmak olduğunu açıkladı.

Bu amaç doğrultusunda teknolojiyi ve inovasyonu iş süreçlerinin bir parçası haline getirdiklerini ifade etti.

Aygaz 100+ Oktan Birçok Avantaj Sunuyor

Aygaz yeni ürün satışı ile eş zamanlı olarak yeni bir kampanyayı hayata geçirdi. Buna göre “Aygaz Mobil” uygulaması üzerinden “Aygaz 100+ Oktan’la 100 TL Otogaz Hediye” kampanyası ile müşteriler, 31 Ekim’e kadar mobil uygulamaya kayıtlı plakaları ile farklı günlerde yapacakları ilk iki 300 TL ve üzeri otogaz alımında 100 TL değerinde Aygaz Otogaz puanı kazanacak.

GCM Yatırım Banner

Kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcıların, “Aygaz Mobil” uygulamamıza plakaları ile üye olup, “Kampanyalar” sekmesinde yer alan “Aygaz 100+ Oktan’la 100 TL Otogaz Hediye” kampanyasına katılması yeterli olacak. Kampanya kapsamında kazanılan puanlar, tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri otogaz alımında kullanabilecek.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın