Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Avukattan XRP Mesajı: Asıl Çılgınlık 2 Dolar Sonrasında Başlayacak

Sıkı bir Ripple savunucusu olan avukat John Deaton, XRP'nin olası fiyat rallisi hakkında değerlendirmelerde bulundu. Detaylar haberde;
Avukattan XRP Mesajı: Asıl Çılgınlık 2 Dolar Sonrasında Başlayacak
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile Ripple arasında süren yasal savaş sürecinde ismini sıklıkla duyduğumuz ünlü avukat John Deaton, XRP yatırımcılarını şaşırtabilecek bazı değerlendirmelerde bulundu.

Deaton, XRP fiyatının toparlanma ve 2 dolarlık bir hedef belirleme yolunda olduğunu söyledi.

Bunun yanı sıra, Deaton ve Ripple CTO’su David Schwartz, Hinman e-postalarının karardan bağımsız olarak yakında halka açıklanacağı iddiasında bulundu. Söz konusu belgelerin, düzenleyici baskıya tabi olan Ripple ve Coinbase gibi diğer kripto unsurlarının savunması adına kilit öneme sahip olduğu biliniyor.

XRP Yatırımcıları Nihai Karar Bekliyor

XRP token sahipleri topluluğu, SEC’in Ripple aleyhindeki davasında artık nihai bir karar bekliyor. Davanın üç önemli yönünün, kararı ve ardından XRP fiyatını etkileyebileceği belirtiliyor: SEC’in kurumsal finans bölümünün eski direktörünün e-postaları, Ripple’ın adil bildirim savunması ve satışların birincil veya ikincil pazarlarda yapılıp yapılmadığının değerlendirilmesi.

Ripple Baş Teknoloji Sorumlusu (CTO) David Schwartz ve XRP savunucusu avukatı John Deaton, bugün erken saatlerde üç temel noktadan birine ışık tuttu: SEC’in kurumsal finansman bölümü eski direktöründen gelen e-postalar. Bu e-postalar, SEC’in kripto para birimlerinin, özellikle Ethereum’un (ETH) bir menkul kıymet olup olmadığına ilişkin bilgilerini içermekte.

GCM Yatırım Banner

Popüler olarak Hinman e-postaları olarak bilinen belgeler, Ripple’ın savunmasının anahtarı olup, ABD mali düzenleyicisi tarafından hedef alınan diğer kripto varlıklarının savunmasını desteklemeye yardımcı olabileceği belirtilmekte.

“Hinman Belgelerinin Paylaşılması Yakındır”

William Hinman’ın e-postaları, Ripple’ın SEC’in iddialarına karşı savunmasında kilit bir faktör olarak ortaya çıkmıştı. Bu belgelerde, SEC’in kurumsal finans bölümünün eski direktörü, düzenleyicinin kripto para birimleri hakkındaki anlayışına ve Ether gibi varlıkların menkul kıymetler olup olmadığına ışık tutmakta.

ABD mali düzenleyicisi, Hinman belgelerini gizli tutmak için dilekçe vermiş olsa da bunların serbest bırakılmasının yakın olduğu öne sürülüyor. Schwartz, SEC ve Ripple davasındaki karar ne olursa olsun belgelerin paylaşılacağını söyledi.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: Twitter / @JoelKatz

Deaton, yakın tarihli bir tweet’te Schwartz’ın görüşünü destekledi. SEC ve Ripple davayı halletmek için anlaşmaya varsa bile Hinman belgelerinin paylaşılacağını ve bunun kripto ekosistemi için uzun vadede olumlu bir gelişme olduğunu söyledi.

Deaton: 2 Dolarla Birlikte Herkes FOMO’ya Kapılacak

Deaton, ayrıca altcoinin fiyatı ve uzun vadede toparlanması konusunda da iyimser.

XRP’nin 0.48 dolar civarında işlem gördüğünü söyleyen Deaton, şimdi almayı reddeden kaç kişinin onu 1 doların üzerinde alacağını düşünmenin çılgınca olduğunu ifade etti.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: Twitter / @JohnEDeaton1

Deaton mesajının devamında “Daha da çılgınca olan şey, FOMO’nun muhtemelen 2 dolara kadar devreye girmeyecek olmasıdır” ifadesini kullandı.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.