Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

ASTOR Milyon Euroluk 6 Farklı Sözleşmesini Duyurdu

Ocak ayında halka arz olan Astor Enerji, 6 farklı sözleşmesini Kamuyu Aydınlatma Platformu üzerinden duyurdu. İşte detaylar;
ASTOR Milyon Euroluk 6 Farklı Sözleşmesini Duyurdu
Yorum

Yeni yılın ilk ayında talep toplama süreci başlayan, yeni halka arz olan şirketler arasında yer alan Astor Enerji, Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden imzaladığı anlaşmaları duyurdu. Şirket, döviz bazlı yapılan anlaşmalarla ilgili detayları paylaştı. Bu kapsamda söz konusu anlaşmaların bilançoya ve karlılığa olumlu etki etmesi bekleniyor.

Astor, İspanya’da yerleşik özel bir firmadan alınan siparişler çerçevesinde 1.015.850 euro bedelli “Dağıtım Transformatörü” sevkiyatı gerçekleştirdiğini belirtti.

Benin’de yerleşik bir özel firmadan alınan siparişler kapsamında 520.380 Amerikan doları tutarında “Anahtarlama Ürününün” satış sözleşmesi imzalandı.

Şirket,Portekiz’de yerleşik özel bir firmadan alınan sipariş kapsamında 2.002.500 euroluk “Dağıtım Transformatörü”, Romanya’da 1.356.700 euroluk “ Dağıtım Transformatörü”, Litvanya’da 496.500 euroluk “Güç Transformatörü”, yurt içinde özel iki firma ile ise 805.000 dolar ve 1.300.000 dolar olmak üzere toplam 2.105.000 dolar bedelle “Güç Transformatörü alım” sözleşmesi imzalandığını duyurdu.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu