Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Astor Enerji ve Emek Elektrik Yeni Anlaşmalarını Duyurdu

Emek Elektrik, 2,5 milyon euroluk, Astor Enerji ise 2 milyon dolarlık ve 3,1 milyon euroluk anlaşmasının duyurdu. Detaylar haberde...
Astor Enerji ve Emek Elektrik Yeni Anlaşmalarını Duyurdu
HABER GİRİŞ

Emek Elektrik Endüstrisi A.Ş. ve Astor Enerji A.Ş Kamu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yeni iş ilişkilerine yönelik açıklamada bulundu.

Emek Elektrik, Türkiye’de yerleşik özel bir firma ile tarihinde 2.501.500 Euro tutarında satış sözleşmesi imzalandığını duyurdu.

Şirket, siparişin sevkiyatının 2024 yılı ilk 6 ayına kadar tamamlanması ve  finansal tablolara yansımasının beklendiğini bildirdi.

Astor Enerji’den İki Büyük Anlaşma

Astor Enerji ise imzaladığı iki sözleşme hakkında açıklama yaptı. Şirket, Mast Enerji ve Teknoloji A.Ş. ile Dominik Cumhuriyeti’nde devreye alınmak üzere güç transformatörü alımı konusunda sözleşme imzaladığını duyurdu.

Yapılan sözleşmenin 2.085.000 dolar ( 57.180.082.- TürkLirası TCMB Satış Kuru alınmıştır.) tutarında olduğu belirtildi.

GCM Yatırım Banner

Söz konusu anlaşmanın 2022 yılı hasılata oranın yüzde 0,77 olduğu açıklandı.

Astor Enerji ikinci anlaşmasını Bulgaristan’da yerleşik özel bir firma ile yapıldığını duyurdu. Şirket, Kuzey Makedonya’da devreye alınmak üzere, güç transformatörü, satış sözleşmesi imzalandığını açıkladı.

Anlaşmanın 3.120.000 euro tutarında olduğu bildirildi. Yapılan sözleşmenin 2022 yılı hasılata oranı yüzde 1,21 olduğu belirtildi.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın