Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

ASO Başkanı Ardıç Bakan Şimşek’i Ziyaret Etti

ASO Başkanı Ardıç, Bakan Şimşek'i ziyaret ederek sanayicilerin sorunlarına yönelik raporu teslim etti. Detaylar haberde...
ASO Başkanı Ardıç Bakan Şimşek’i Ziyaret Etti
Yorum

Ankara Sanayi Odası (ASO) Başkanı Seyit Ardıç, Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’i ziyaret etti. ASO’dan konuya yönelik açıklama geldi.

ASO tarafından yapılan açıklamada Başkan Ardıç, ASO Meclis Başkanı Celal Koloğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Bakan Şimşek’i ziyaret etti.

Söz konusu ziyarette reel sektörün finansmana erişimi, üretim kapasitesini ve istihdamı artırmak, ihracat potansiyelini güçlendirmek için devreye alınan politika araçları değerlendirildi.

Ardıç, Bakan Şimşek’e ASO ve Ankara’daki OSB’lerle ilgili bilgi verdi. Bunun yanında ekonomik görünüm ve sanayicilerin beklentileriyle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

ASO Başkanı Ardıç, Şimşek’e sanayicilerin sorunlarıyla ilgili hazırlanan raporu takdim etti. Bakan Şimşek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Yapılan ziyarette şu isimler yer aldı:

“Başkan Yardımcıları Mete Çağlayan, Ercan Ata, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Osmanbeyoğlu, İhsan Çetinceviz, Halit Erol, Ertuğrul Onat, Genel Koordinatör Prof. Dr. Yavuz Cabbar, Genel Sekreter Dr. Mehmet Cansız ve Ekonomi Müşaviri Prof. Dr. Murat Çetinkaya.”

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu