Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Aselsan ve Ahlatcı Doğal Gaz Bağışlarla İlgili Detayları Paylaştı

Türkiye Tek Yürek Kampanyası’na katılan şirketler bağışlarının detaylarını KAP üzerinden paylaşıyor. İşte Aselsan ve Ahlatcı’nın açıklamaları;
Aselsan ve Ahlatcı Doğal Gaz Bağışlarla İlgili Detayları Paylaştı
Yorum

Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve on ili etkileyen deprem felaketinin ardından birçok şirket bölgeye destek vermek için harekete geçti. Şirketlerin bazıları dün birçok televizyon ve radyo kanalından canlı olarak yayınlanan “Türkiye Tek Yürek” kampanyasına bağlanarak bağış tutarlarını bildirdi.

Bu çerçevede gün içinde Aselsan ve Ahlatcı Doğalgaz yaptığı bağışlarla ilgili detayları Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden paylaştı.

Aselsan, Yönetim Kurulu kararı ile depremzedelere 100.000.000 TL nakdi bağışta bulunulmasına karar verdiğini duyurdu. Yapılan açıklamada, yüzyılın en büyük afetinde vatandaşların yaralarını kalıcı şekilde sarmaya aralıksız destek olacağı vurgulandı.

AFAD tarafından başlatılan ve Ahlatcı Holding/Ahlatcı Grubu tarafından toplamda 100.000.000 TL tutarında bağış ve yardım ile iştirak edilen yardım kampanyasında, Ahlatcı Holding iştiraki olan Ahlatcı Doğalgaz olarak 50.000.000 TL tutarında nakdi bağış yapılmasına karar verildiği aktarıldı.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu