Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Aselsan, Manas Enerji’den Ürün Teslimatını Alırken Hisseler Ekside

Manas Enerji Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda Aselsan’a, Ekim ayında yapılan sözleşme kapsamındaki ürünlerin teslimatını tamamladığını bildirdi.
Aselsan, Manas Enerji’den Ürün Teslimatını Alırken Hisseler Ekside
Son Güncelleme: 
Yorum

Manas Enerji Yönetimi Sanayi ve Ticaret A.Ş. Aselsan Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ye, 27.10.2021 tarihinde imzalanan anlaşma kapsamındaki ürün teslimatını tamamladı.

Açıklamada, “Sismik Sensörlü ve LoRa Tabanlı Geniş Ağ Sistemi Kullanan Hareket Algılayıcı Sistemi Ürün Ortaklığı Sözleşmesi” kapsamında üretilen sistemlerin teslimatları başarı ile tamamlanmıştır.” ifadesine yer verildi.

Aselsan hisseleri (ASELS) haftanın üçüncü işlem gününde dalgalı bir performans gösterdi.
Aselsan Hissesi 26,08 TL
Kaynak: Paratic Piyasalar

Şirket hisseleri dün sabah işlemlerin başlamasıyla birlikte rekor kırdı. 26,62 TL ile tüm zamanların en yükseğine çıkıp, günün devamında kazancının bir kısmını verdi. Kapanışı 26,18’den yaptı.

Bugün 26,60 liradan açılış yapıp, yönünü yeniden aşağı çevirdi. Saat 11.50’de 25,60 lira ile günün en düşük fiyatı kaydedildi. Devamında hafif toparlanma gösterse de zayıf seyrini sürdürüyor.

Aselsan hisse senedi saat 16.39’da %0,38 azalışla, 26,08’den işlem görüyor. 1.224.130.051 TL işlem hacmine sahip hisseler günü ekside bitirmeye yönelse de haftalık bazda %9’a yakın kazanç bölgesinde tutunuyor.

Son dört haftalık işlem döneminde %45,54 gibi kayda değer oranda yükseliş gösterdi. Son bir yıllık dönemdeki kazancı ise %48’i işaret ediyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu