Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Aselsan 20 Milyon Doları Kasaya Koydu

Sözleşme haberleriyle hisselerini yükseltmeye alışık olan Aselsan Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş.’den yeni bir sipariş duyurusu geldi.
Aselsan 20 Milyon Doları Kasaya Koydu
HABER GİRİŞ

Bu yıl imzaladığı anlaşmalarla göz dolduran Aselsan Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş., bir yeni sözleşmesini daha duyurdu. Yeni iş ilişkisini Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden paylaşan Aselsan, uluslararası bir müşterisi ile sözleşme imzaladığını bildirdi.

Açıklamada, “Aselsan, uluslararası bir müşterisinin son kullanımı için hava savunma sistemleri ihracatına yönelik 20.265.600 ABD doları tutarında bir yurt dışı satış sözleşmesi imzalamıştır” denildi.

Aselsan Hisse 10.07.2024
Kaynak: Paratic Piyasalar

Aselsan’ın 20 milyon doları aşan tutarlı yeni satış sözleşmesini duyurduğu günde ASELS kodlu hisseler son günlerde yükseliş eğilimini korudu.

Yıllık yüzde 120 primlenen ASELS, aylık yüzde 7, haftalık ise yüzde 14 değer kaydetti. Yazım anında 65 liradan işlem gördü. Hisseler için hedeflenen fiyat 90 liranın üzerinde.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın