Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Apple Watch’ın Sudan Çıktıktan Sonra Hoparlörünü Nasıl Temizlediği Gösterildi

Apple’ın akıllı saati sudan çıktıktan sonra hoparlörünü temizleme anı video ile gösterildi.
Apple Watch’ın Sudan Çıktıktan Sonra Hoparlörünü Nasıl Temizlediği Gösterildi
Yorum

ABD’li teknoloji devi akıllı telefon ve kişisel bilgisayar ürünlerinin yanı sıra giyilebilir teknoloji pazarına sunduğu cihazlarla da adından söz ettiriyor. Apple Watch, AirPods gibi ürünler ile şirket bu alanda pazarın lideri konumunda.

Teknoloji devi uzun zamandır Apple Watch modelleri ile kullanıcılara akıllı saat deneyimi sunuyor. Bu modeller iPhone’lar ile bağlantı kurup entegre şekilde çalışıyor. Son dönemde bu ürünlerin suya ve toza karşı dayanıklı olması daha önemli bir hal aldı.

Şirket son yıllarda piyasaya sunduğu Apple Watch modellerini suya dayanıklı olacak şekilde üretiyor. Tabi bunun sağlanması için bazı sistemlerin kurulu olması gerekiyor. Apple Watch kullanıcılar suya girip yüzebiliyorlar. Sonrasında ürünün çalışması için hoparlör bölümünde suyun tahliye edilmesi gerekiyor. Bu işlem sırasında cihazın ekranında su simgesi görünüyor ve kullanıcılara bilgi veriliyor.

Bir YouTube yayıncısı bu işlemin nasıl gerçekleştiğini gösteren bir video çekti. The Slow Mo Guys tarafından yayınlanan videoda hoparlörün içerisindeki suyun boşaltılma anı gösteriliyor. Videoda yüksek fps aralığında çekim yapabilen Phantom kamera kullanıldı. Apple Watch’ın hoparlöründeki suyu boşaltma anı oldukça etkileyici görünüyor.

Teknoloji devinin iPhone 12 serisi ile beraber Apple Watch series modelini tanıtması bekleniyor. Bu modelde oksijen doygunluğunu belirleme ve uyku takibi gibi özelliklerin yer alacağı belirtiliyor. Ayrıca panik atak belirleme adlı bir özelliğin de yer alacağı tahmin ediliyor. Apple Watch’ın hoparlöründeki suyu boşaltma anının kaydedildiği görüntüleri videodan izleyebilirsiniz.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu