Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Analiz Şirketi: Bu Altcoinler Gelecek Yıl 100 Kat Artarsa Şaşırtmaz!

Ünlü analiz şirketi Analytics Insight, yatırımcılar için 2023 yılında günlük ticaret gelirini 100 kat artırma potansiyeline sahip altcoinleri listeledi. Detaylar haberde;
Analiz Şirketi: Bu Altcoinler Gelecek Yıl 100 Kat Artarsa Şaşırtmaz!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Kripto para birimlerinin popülaritesi ve onlara eşlik eden çeşitli hizmetler ile projeler, piyasadaki düşüş ve dalgalanmalara rağmen son birkaç yılda önemli ölçüde arttı. Dijital varlıkların oynaklığının, pazarın potansiyeli hakkında şüpheler ve spekülasyonlar oluşturmaya devam ettiği bir gerçek. Ancak, finans ve teknoloji meraklılarının Bitcoin ya da altcoinlerin sunduğu büyük kar fırsatlarını kaçırmak istemedikleri de çok açık!

Kripto piyasasının mevcut durumuna gelince; Bitcoin, mevcut oynaklığının yatırımcıları piyasadan uzaklaştırması ve kalmayı seçenler için büyük mali kayıplara neden olması nedeniyle önemli miktarda yatırımcı ve güven kaybetti. Bu nedenle ilgi daha çok, önümüzdeki önümüzdeki dönemde patlama potansiyeli taşıyan altcoinlere çevrildi. Aslında XRP, Dogecoin ve Cardano gibi en popüler altcoinlerin bir kısmı bu yıl Bitcoin’den çok daha iyi performans gösterdi.

Yatırımcıların şu anda piyasanın sunduğu fırsatlardan yararlanmak istemeleri çok muhtemeldir, Ve Analytics Insight bu noktada, “günlük ticaret tekniğini kullanmaktan daha iyi bir yol seçmenin yolu nedir?” sorusunun cevabını aradı.

Analistler, yatırımcıların önümüzdeki aylarda patlayacak olan en iyi altcoinleri yakından takip ettiği ortamda, günlük ticaret için 2023’ün karlılığını kanıtlayacak en iyi altcoinlerden bazılarını listeledi:

Ethereum (ETH), Tüm Piyasayı Uykudan Çıkarabilir

Ethereum piyasadaki en büyük altcoin ve Bitcoin’in en büyük rakibi konumunda. Vitalik Buterin, ETH 2.0 protokolünü başlatır başlatmaz uzmanlar, ETH’nin büyümesinin tüm piyasayı kripto uykusundan çıkaracağını tahmin etmeye başladı.

GCM Yatırım Banner

Ethereum’un bu yılki sert değişimi, giderek daha fazla yatırımcıyı ETH ticareti yapmaya teşvik ediyor. Analistlere göre devam eden piyasa krizleri nedeniyle kriptonun değeri düşmüş olsa da, kesinlikle günlük ticaret için düşünülebilecek en iyi kripto para birimlerinden biridir.

Ripple (XRP), SEC Davası Sonucuyla Önünü Açabilir

Uzmanlar son zamanlarda, Ripple’ın SEC’e karşı devam eden davayı kazanma potansiyelinin oldukça yüksek olduğunu tahmin ettiğinden, XRP piyasada büyük ilgi görmeye başladı.

Son birkaç yılda, XRP’nin fiyat hareketleri oldukça düşüş eğilimi gösterdi. Ancak piyasa katılımcılarının çoğunluğu XRP’nin 2023’te büyük bir büyüme potansiyeline sahip olduğundan ve diğer birçok kripto para birimini devirebileceğinden oldukça emin.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: Paratic Piyasalar

Binance Coin (BNB) Borsa Avantajlarıyla İlerliyor

Binance Coin, piyasadaki en büyük üçüncü kripto para birimidir ve günlük ticaret için güvenli bir yatırım olarak kabul edilir. BNB, dünyanın en büyük kripto borsalarından biri olan Binance’in yerel para birimidir.

Binance borsası şu sıralar oyun ve çiftçilik açısından gelişen NFT endüstrisini keşfetmeye odaklanıyor. Bu durum, BNB’yi yüksek kar peşinde koşan yatırımcılar için mükemmel bir yatırım seçeneği haline getiriyor.

Dogecoin’in (DOGE) 1 Doları Geçeceğine İnanılıyor

Dogecoin, Elon Musk’ın Twitter anlaşmasını tamamlamasından sonraki günlerde yüzde 150’nin üzerine çıktıktan sonra bu ayın en iyi performans gösteren kripto para birimi unvanını kazandı.

DOGE’un kazanç serisi hala devam ediyor ve uzmanlar, memecoinin yakında 1 dolar sınırını geçebileceğine inanıyor.

Avalanche (AVAX) Güçlü Altyapı Sunuyor

Blok zincirinin ana cazibe merkezlerinden biri verimliliktir ve Avalanche bu konuda bolca verimlilik sunmaktadır. AVAX, Solana’dan sonra piyasadaki en hızlı kripto para birimlerinden biridir.

Bankalar gibi geleneksel finans kuruluşları aracılığıyla yapılan işlemlerin alıcı tarafına yansıması birkaç gün sürebilir. Avalanche gibi kripto projeleri, çeşitli ağları entegre ederek bu süreci değiştirme ve geliştirmede önemli roller oynamaktadır.

Polkadot (DOT) Web3’ün Artan Popülaritesinden Yararlanacak

Polkadot, küresel pazardaki en popüler kripto para birimlerinden biridir, ancak daha önce yatırımcılar bunun bir Web3 projesi olduğunun farkında değildi. Şimdi Web3’ün artan popülaritesi ile DOT tokenın kripto pazarındaki değeri de önemli ölçüde artıyor.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: Twitter / @Polkadot

En üst sıradaki konumu ve piyasa değerindeki kademeli artış nedeniyle DOT, pazar lideri ve merkezi olmayan internet sektörünün başı olarak kabul edilebilir.

Tether (USDT) Güven Veriyor

USDT, ABD dolarının fiyatını yansıtır. Tokenın USD’ye sabitlenmesi, dolaşımdaki USDT sayısına eşit miktarda USD değerinde ticari senet, emanet mevduatı, nakit, rezerv repo notları ve hazine bonoları rezervi sağlanarak elde edilir. Tether, bir stablecoin olduktan sonra bile, bu yıl dolar sabitlemesini defalarca kaybettiği için kripto piyasasının oynaklığının kurbanı oldu.

Analistler, kripto yatırımcılarının fiyat riski ve oynaklık durumundan kaçınmak istemelerinin Tether’i popüler bir seçim haline getirdiğini belirtiyor.

USD Coin (USDC) Popüler Bir Seçim Haline Geliyor

USD Coin, piyasadaki en büyük ikinci stablecoindir ve bu konumu onu da, Bitcoin ve Ethereum gibi büyük para birimleriyle ilişkili dalgalanma ve fiyat riskinden kaçınmak isteyen kripto yatırımcıları için popüler bir seçim haline getirir.

Ancak 2022 yılının stablecoin’ler için de son derece sert geçtiği bir gerçek. Bu nedenle yatırımcılar, ona yatırım yapmadan önce dikkatli davranmalıdır.

Solana (SOL) Her Şeye Rağmen Umut Veriyor

Solana, merkezi olmayan finans (DeFi) çözümleri sağlamak için blockchain teknolojisinin doğasına güvenen, oldukça işlevsel bir açık kaynaklı projedir. Protokol, merkeziyetsiz uygulama oluşturmayı kolaylaştırmak amacıyla tasarlanmıştır.

Devam eden krizler nedeniyle düşen değeri yatırımcılar için endişe kaynağı olsa da SOL, her şeye rağmen 2021’in en hızlı büyüyen kripto teknolojilerinden biri konumunda. Fiyatların güçlü bir şekilde toparlanma göstermesi şaşırtıcı olmayacaktır.

Polygon (MATIC) Büyük Potansiyele Sahip

Polygon, Ethereum Hardfork sürümünü tanıttı. Bu, fiyatlandırmasının daha öngörülebilir hale gelmesini ve sonunda yakım işlemleriyle MATIC’in deflasyonist hale getirilmesini sağlamaktadır.

MATIC, 2023 ve sonrasında kripto günlük ticaret için kazançlı bir seçenek olarak kabul görmektedir. ETH’nin, Merge protokolünü başlatmasından sonra Polygon’un potansiyeli hakkındaki söylentilerin büyük ölçüde arttığını önemle belirtmek gerekir.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.