Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Analiz Firması: Bu 10 Ucuz Altcoin Yeni Zenginler Yaratacak!

Kripto sektörüne dair çeşitli analizleriyle bilinen Analytics Insight, değer olarak ucuz ve geleceği parlak altcoinlerin listesini paylaştı. Detaylar haberde;
Analiz Firması: Bu 10 Ucuz Altcoin Yeni Zenginler Yaratacak!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Analiz şirketi Analytics Insight, her biri belirli sent miktarında alınabilen ucuz kripto para birimlerinin listesini paylaştı. Bu para birimlerinin geleceğinin çok parlak olduğu, Bitcoin ve Ethereum gibi yüksek piyasa değerine sahip kripto varlıklara alternatif olduğu belirtildi.

Insight analistlerine göre kripto para piyasasında binlerce kripto varlık bulunuyor. Bitcoin ve Ethereum gibi demirbaşlar herkes tarafından bilinen ve en çok yatırım çeken varlıklar olsa da yatırımcıların portföylerine sokabileceği pek çok ucuz değere sahip alternatifler de mevcuttur.

Birçok kişi, kendilerine daha kısa sürede yüksek getiri oranı sağlayabilecek kripto para birimlerini tercih ediyor. Kripto para piyasasında son dönemde yaşanan çöküşler şu an için pek çok kripto birimini dipten satın alma fırsatı yaratmış durumda.

İşte Analytics Insight’ın bu araştırma yazısı, çoğu insanın uygun fiyatlı yatırım yolları aradığı ortamda, gelecekte zengin edebilecek en iyi 10 ucuz kripto para birimini içeriyor.

VeChain’in (VET) Geleceği Parlak

VeChain, çoğunlukla sahteciliği önlemek için Nesnelerin İnterneti’nin (IoT) gücünden yararlanmak isteyen işletmelere fayda sağlayan bir blok zinciri platformudur.

GCM Yatırım Banner

Ticaret sırasında mal ve hizmetler için kimlik doğrulama kanıtını izleme ve sağlamada IoT’yi kullanır. Insight verileri, VeChain’in gelecekte yatırımcılarını zengin etme potansiyeline sahip en iyi ucuz kripto para birimlerinden biri olduğunu gösteriyor.

Dai (DAI) İlgi Görüyor

DAI, geliştirilmesi ve dağıtımı Maker Protokolü ve MakerDAO merkezi olmayan özerk organizasyon tarafından yönetilen Ethereum tabanlı bir stabilcoindir.

DAI’nin fiyatı ABD dolarına sabitlenmiştir ve her yeni DAI basıldığında akıllı sözleşme kasalarına yatırılan diğer kripto para birimlerinin bir karışımı ile teminatlandırılmıştır.

IMPT için Fırsat Dönemi

Geçtiğimiz ay çıkışını yapan IMPT’nin blockchain endüstrisine sunduğu benzersiz fayda onu yatırım için cazip bir seçenek haline getiriyor.

IMPT, sayısız çevre odaklı marka ile işletmeleri ve bireyleri birbirine entegre ederek daha yeşil bir dünya yaratmak amacıyla tasarlandı. Ekosistem, karbon ayak izlerini azaltmak ve dengelemek isteyen markaları desteklemektedir. Analiz şirketine göre blok zinciri teknolojisinin gücüyle iklim değişikliğiyle mücadeleye destek verme ve gelecekte paranızı katlamak adına IMPT’ye göz atmakta yarar var.

Tamadoge (TAMA) Deflasyonist bir Varlık

Ön satış döneminde olan ucuz değere sahip TAMA için maksimum arzın 2 milyar token olduğu bilinmektedir.

Yatırımcıların bu kriptoyu düşünmelerinin nedenlerinden biri de deflasyonist bir varlık olmasıdır. Bu, geliştiricilerin uzun vadede mevcut arzı azaltacağı anlamına gelmektedir. Dolayısıyla fiyat geniş bir yükseliş potansiyeli barındırmaktadır.

Dogecoin (DOGE) Yeni Milyonerler Yaratabilir

Meme tabanlı kripto paralarının kralı olarak bilinen Dogecoin, belki bir şaka parası olarak sektöre girdi ancak kısa sürede bazı yatırımcıları birer milyonere dönüştürdü. DOGE, Bitcoin’inki gibi iş kanıtı madenciliği (PoW) algoritmasını kullanır. Her blok için onay süresinin yaklaşık 1 dakikaya düşürülmesine yardımcı olur.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: Paratic Piyasalar

Çeşitli platformlarda ödeme birimi olarak kullanılan DOGE’un, gelecekte yeni milyonerler yaratacak en iyi ucuz kripto para birimlerinden biri olduğu düşünülüyor.

Ripple’ın (XRP) Potansiyeli Çok Yüksek

XRP şüphesiz, şu an itibarıyla piyasadaki en popüler kripto para birimlerinden biridir. 2012 yılında piyasaya sürüldüğünde OpenCoin olarak biliniyordu.

Ryan Fugger ve Jed McCaleb, Ripple’ı kurdu ve melek yatırımcıları Chris Larsen’dı. Kısaca sağladığı fayda ve popülerliğiyle XRP, gelecekte sizi zengin edebilecek en potansiyelli kripto para birimlerinden biridir.

Chiliz (CHZ) Önemli Bir Alternatif

Fan token çılgınlığı nedeniyle son zamanlarda piyasanın yukarı çekilmesinden keyif alan bir blok zinciri platformudur.

Chiliz, spor takımlarının biletlere erken erişim, sahaya çıktıklarında takım forması tasarımlarına oy verme gibi belirli avantajları taraftarlara satmalarına olanak tanıyan bir taraftar katılım hizmeti olan Socios.com’u desteklemektedir. Bu avantajlar daha sonra blok zincirinde “fan tokenları” olarak satılmaktadır.

Shiba Inu (SHIB) Popülerliğini Koruyor

Dogecoin’in yükselişiyle birlikte birçok meme kriptosu varlık popülerlik kazandı. 2021’de piyasaya sürülmesinden bu yana popülerlik kazanan bu dijital paralardan birisi de Shiba Inu olmuştur.

2021’in son çeyreğinde, Shiba Inu’nun fiyatı, sosyal medya platformlarında artan popülaritesi nedeniyle yüzde 1.400 artış göstermiştir. Fiyatı her zaman yeni bir uçuşa geçme potansiyeli taşımaktadır.

Calvaria (RIA) Güçlü bir Topluluğa Sahip

Calvaria, oyna-kazan mekanikleri etrafında inşa edilmiş yepyeni bir kripto projesidir. Projenin amacı, Magic the Gathering gibi benzer oyunlardan ilham alan fantastik bir savaş kartı oyunu aracılığıyla kripto para birimlerinin toplu olarak benimsenmesini sağlamaktır.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==

Güçlü bir topluluk oluşturan platform, kripto ve gerçek dünya arasındaki boşluğu kapatmak istemektedir.

Dash 2 Trade (D2T) Devrim Yaratacak Potansiyelde

Dash 2 Trade, yalnızca yerel tokenı D2T ile erişebileceğiniz bir sosyal ticaret ve kripto analiz platformudur. İlk ön satış turuna 19 Ekim 2022’de başladı ve şimdiden 600.000 doları aştı.

Dash 2 Trade, kripto tüccarlarına karlı ticaret stratejileri sağlamak için sosyal ve teknik göstergelere erişen devrim niteliğinde ticaret sinyalleri sunmaktadır.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.