Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Analiz Firması: 1000 Kat Kazanç Potansiyeli Bu 3 Altcoinde

Bitcoin ve altcoinler için yönün ne tarafa olacağı belirsizliğini korurken, FXStreet analistleri piyasa uzmanlarının görüşlerine dayanarak dev yükseliş potansiyelli altcoinleri sıraladı.
Analiz Firması: 1000 Kat Kazanç Potansiyeli Bu 3 Altcoinde
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

ABD enflasyon verilerinin duyurulmasıyla düşüşe geçen kripto para piyasası kayıplarını kısa sürede geri almış olsa da düşüş korkusu piyasa geneline hakim olmayı sürdürüyor. Pek çok uzman ise kripto para piyasasında fırsatların böyle dönemlerde ortaya çıktığını söylüyor.

FXStreet analistleri, piyasa uzmanlarının korku ikliminin egemen olduğu kripto para piyasasında büyük patlama potansiyeli barındırdığını düşündüğü altcoinlerin hangileri olduğuna dair bir araştırma gerçekleştirdi.

Yüksek Potansiyelli 3 Altcoin Sıralandı

Büyük patlama için DeFi token ve altcoinlere odaklanan uzmanlar bir sonraki 1000 kat yükseliş potansiyeli barındıran kripto para birimlerini şöyle sıraladı: Quant (QNT), Ethereum Name Service (ENS) ve Maker (MKR).

Projelerine, gelecekteki yükseliş potansiyellerine ve haftalık getirilerine dayanarak öne çıkarılan bu altcoinler ile ilgili detaylar ise şöyle belirtiliyor…

QNT Son 1 Ayda Yüzde 75’in Üzerinde Kazanç Sağladı

Quant Network projesi, Overledger blok zinciri işletim sistemini ve QNT tokenını kapsayan bir oluşumdur. Amacı, farklı blok zincirleri arasında var olan boşluğu doldurmaktır. Kamu blok zincirlerini ve özel ağları birbirine bağlamayı hedeflemiştir.

GCM Yatırım Banner

Sistem, blok zincirleri ve ağları küresel ölçekte çalışan ve birlikte çalışabilirliğe herhangi bir engel yaratmadan, birbirine bağlamak amacıyla blok zincirler inşa eden ilk işletim sistemi olarak nitelendirilmektedir.

ERC-20 ile uyumlu bir token olan QNT, özellikle Haziran ayında tanıttığı Tokenize projesiyle birlikte ciddi bir yükseliş ivmesi yakalamış durumda. Bu yönüyle piyasa genelinden büyük ölçüde ayrışmış görünen QNT, son otuz gün içinde yatırımcılarına yüzde 77.5 getiri sağladı.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: CoinMarketCap

QNT, haber yazımı esnasında son 24 saatte gösterdiği yüzde 18’in üzerindeki yükselişle 218 dolar civarında işlem görüyor.

ENS Son Günlerde Adından Sıkça Bahsettiriyor

ENS, Ethereum blokzincirine dayalı olarak oluşturulmuş açık, dağıtılmış ve genişletilebilir bir isimlendirme sistemi olan Ethereum Name Service’in yerel tokenıdır. Proje sayesinde kullanıcılar nitelikli fikri tapu (NFT) ve diğer kripto varlıkları uzun kodlar yerine kısa ve daha kolay olmak üzere akılda kalıcı bir bağlantıya dönüşmüş haliyle kullanabilir.

Toplam arzı 100.000.000 adet olan ENS, devam eden ayı piyasasında son bir içinde yatırımcılarına yaklaşık yüzde 37 kazanç sağladı. Amiral kripto para birimi Bitcoin, en büyük altcoin Ethereum ve diğer pek çok kripto varlık ile kıyaslandığında ENS sağladığı kazançla son dönemin en çok öne çıkan kripto para birimlerinden biri oldu.

Altcoin, haber yazımı esnasında 19.3 dolar civarında işlem görüyor.

MKR Ayı Piyasasının Yıldızlarından Biri Oldu

Ethereum blockchain sistemi ERC-20 altyapısına sahip MKR, kriptolar için oynaklık sorununu çözmeyi hedefleyen bir akıllı sözleşme platformudur.

Png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABAAAAAJCAQAAACRI2S5AAAAEElEQVR42mNkIAAYRxWAAQAG9gAKqv6+AwAAAABJRU5ErkJggg==
Kaynak: CoinMarketCap

MKR, piyasa uzmanlarının son dönemde büyük potansiyel gördükleri bir diğer altcoin konumunda. Son 30 günde yüzde 47.5 kazanç sağlayan altcoinin daha büyük patlama potansiyeli barındırdığı belirtiliyor.

Altcoin son 24 saatte ise yüzde 8 civarında bir yükseliş yakaladı.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.