Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Analistten İddialı Tahmin: Bitcoin O Seviyeye Asla Düşmeyecek!

Zincir analisti Willy Woo, BTC’nin ilerleyen günlerde bir daha 30.000 doların altına düşmeyeceğini savundu. Ayrıntılar şöyle...
Analistten İddialı Tahmin: Bitcoin O Seviyeye Asla Düşmeyecek!
HABER GİRİŞ

Bitcoin (BTC) fiyatı son haftalarda yükselişi ile dikkat çekerken, mevcut görünümü itibarıyla herhangi bir yavaşlama belirtisi göstermiyor. Bitcoin’in gelecekteki fiyatına ilişkin önemli bir analiz yakın zamanda üst düzey piyasa analisti Willy Woo tarafından paylaşıldı. Woo, BTC’nin bir daha asla 30.000 dolar fiyat seviyesini göremeyebileceğini belirtti.

Woo, “Bitcoin Maliyet Temel Yoğunluk Haritası” tarafından desteklenen analizine göre, üç farklı olay kripto para biriminin mevcut temel destek bandını yeniden test etmesini engellediğini söyledi.

Bunun, Bitcoin’in mutabakata varılan bir fiyatta güçlü bantlar kaydettiği , dijital para biriminin ayı piyasasından çıktığı ve marketin bir sonraki yarıya doğru ilerlediği zamanlarda gerçekleştiğine dikkat çekti.

BTC Temel Maliyet Haritası
Kaynak: Willy Woo/X

Woo, ABD’de bir spot Bitcoin ETF ürününün potansiyel olarak onaylanmasının, BTC’ye daha fazla sermaye girişi çekeceğini ve fiyat artışı tezini daha da sağlamlaştıracağını belirtti. Üst düzey analistlere göre Bitcoin ETF’ye yönelik söylemler artıyor ve olasılıklar yüksek görülüyor.

Woo paylaşımında, “Ağın 2010 yılında 10.000 kullanıcısı vardı, bugün 300 milyondan fazla kişi onu bir değer deposu teknolojisi olarak kullanıyor. Bu sadece bir spot ETF ile tırmanacak.” ifadelerine yer verdi.

Manşet Haberleri
Sponsorlu | 2023/3Ç Kar/Zarar %24.02/75.98%
Bitcoin Günü Nasıl Kapatır?

Kripto para birimi yazım itibarıyla 37.000 dolar seviyesinden işlem görüyor. Fiyat spot ETF beklentileri ile Ekim ortasından bu yana yüzde 40’a yakın yükseldi.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2023/3Ç Kar/Zarar %24.02/75.98%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle finansal başarıya giden yolda lider adımı atın.