Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Analistin Bitcoin Yükseliş Modeli 100 Bin Doları Gösteriyor!

Bitcoin, umut veren hareketliliğini sürdürürken tecrübeli analist Brandt, yatırımcıları heyecanlandıracak bir paylaşım yaptı. İşte detaylar;
Analistin Bitcoin Yükseliş Modeli 100 Bin Doları Gösteriyor!
HABER GİRİŞ

Özellikle 2023 yılının ikinci haftasında yatırımcıları heyecanlandıracak şekilde hareket eden Bitcoin’in (BTC) geleceğine yönelik beklentiler artıyor. Analist Peter Brandt, BTC’nin 2023’te yükseliş yönlü artacağını, asıl patlamanın 2024’te olacağını savunanlar arasında yer alıyor. Brand, tahminlerini uzun vadeli yükseliş grafiği modeli paylaşarak güçlendiriyor.

Uzman, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda piyasalardaki hareketliliği kimsenin kesin olarak bilemeyeceğini vurgu yaptı ve BTC’nin fiyat hareketliliğine dikkat çekerek yatırımcılara güzel haberi verdi.

Analistin Bitcoin Yükseliş Modeli 100 Bin Doları Gösteriyor!Kaynak: Twitter

Analist, paylaştığı grafikte formasyonun gerçekleşebilmesi için potansiyel boyun eğrisinin yeniden test edilebileceğini, amiral kripto para birimi BTC’nin düzeltmeye girmeden önce 25.000 dolara kadar çıkabileceğini kaydetti. Destek noktası olarak 18,387 dolar seviyesini işaretledi.

“100.000 Dolara Çıkabilir”

Uzman, uzun vadede BTC’nin 50.000 dolara kadar çıkabileceğini, daha sonra 34.000 dolara kadar düzeltme görebileceğini söyledi.

GCM Yatırım Banner

Brandt, 2024 yılında öncü kripto para birimi BTC’nin 100.000 dolara kadar yükselebileceğini aktardı. Düşüş döngüsünde dibin görüldüğünü paylaştı. Söz konusu açıklamalarla Brandt’in BTC’ye yönelik 13.000 dolara düşeceği tahminlerinin artık geçerli olmadığı anlaşılıyor.

BTC’nin özellikle 2023 yılındaki ivmesi, uzmanların geleceğe yönelik ifadelerinin daha da olumlu olmasına ortam hazırladı.

Glassnode Analizi Olumlu Düşünüyor

Glassnode uzmanları resmi sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımda bulundu. İfadelere göre BTC, uzun vadeli fiyat hareketinde dip seviyesini atlatmış olabilir.

Analistin Bitcoin Yükseliş Modeli 100 Bin Doları Gösteriyor!Kaynak: Twitter

Ayı sezonu olarak işaretlenen 2018 – 2019 döneminde BTC’nin bir yıldan fazla süre boyunca 200 günlük ortalamanın altında kaldığı ve daha sonra benzer şekilde artışa geçtiği anımsatıldı.

Glassnode, BTC’nin 18.200 doları atlatmasının ardından dolaşımdaki arzın yüzde 13’ünün kara geçtiğini bildirdi.

Bitcoin, haftalık kazancını yüzde 21,2, aylık yüzde 24 oranında arttı ve yıllık bazdaki zararını yüzde 51,6 seviyesine kadar düşürdü. 12 Ocak saat 16:50 itibarıyla 20,798 dolardan işlem görüyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın