Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Anadolu Isuzu Anex Tour Filosuna 17 NovoLux Otobüs Ekledi

Anadolu Isuzu, Anex Tour filosuna 17 NovoLux otobüs teslimatını bugün Antalya'da düzenlenen törenle gerçekleştirdi.
Anadolu Isuzu Anex Tour Filosuna 17 NovoLux Otobüs Ekledi
Son Güncelleme: 
Yorum

Anadolu Isuzu, Türkiye dışında Almanya, Rusya ve Dubai gibi farklı noktalarda ofisi bulunan Anex Tour’un filosuna 17 NovoLux otobüs ekledi. Anex Tour, 25 yıldır kurumsal ve bireysel turizm alanında faaliyet gösteriyor.

Anadolu Isuzu’nun Antalya bayisi Esay Otomotiv aracılığıyla satışı gerçekleştirdi. NovoLux otobüsleri, müşterinin konfolunu ve kaliteyi ön planda tutan işletmelerin tercihi olurken, işletme maliyetlerindeki ekonomisi ile dikkat çekiyor.

Orta boy segmentindeki başarılı otobüs, Euro 6D emisyon standardında 190 beygirlik uzun ömürlü Isuzu motoruna sahip. Törende konuşan Anadolu Isuzu Satış Direktörü Yusuf Teoman, Anex Tour’a kendilerini seçtiği için teşekkür ederken, iş birliğinin ilerleyen süreçte devam edeceğinin mesajını verdi.

Bu gelişmeler yaşanırken Anadolu Isuzu hisseleri (ASUZU) TSİ 15:53 sularında %2,05 oranında artıda 26,88 lirada seyretmeye başladı.
Anadolu Isuzu Hisseleri %2,05 Yükseliş
Kaynak: Piyasa.Paratic.com

Hisseler, Kasım ayının ortasından bu yana sürdürdüğü yükseliş eğilimini bugün tüm zamanların en yüksek seviyesine taşıdı. Hisseler dünkü işlemlerde 26,36 lira ile rekor kırarken, günün kapanışını 26,32 liradan gerçekleştirmişti.

Bugünkü işlemlere 23,36 liradan başlayan hisseler yükselişini hızlandırarak TSİ 10:35 sularında 27,44 liraya kadar tırmandı. Bu şekilde tüm zamanların en yüksek seviyesini güncellemiş oldu. Hisseler daha sonra 27 ile 27,25 lira aralığında hareket etmeye başladı.

Anadolu Isuzu hisselerinde yükseliş eğiliminin güçlenmesiyle birlikte 27,5 ve 28,14 lirada bulunan direnç noktaları takip edilecek. Aşağı yönde ise 26,16 ve 25,46 liradaki destek noktaları izlenecek.

Hisselerin fiyat performansını incelediğimiz zaman; haftalık bazda %7,58 oranında değer kazandığı görülüyor. Aylık %34,02 oranında değer kazanan hisseler, geçen yılın aynı zamanına göre %67,12 oranında daha yüksek bir seviyeden işlem görüyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu