Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Altun’dan Tahıl Koridoru Mesajı: Bu Başarı Türkiye’nin Gururudur

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Karadeniz Tahıl Koridoru Anlaşması'nın iki ay süre ile uzatılmasına dair açıklamalarda bulundu. Detaylar haberde;
Altun’dan Tahıl Koridoru Mesajı: Bu Başarı Türkiye’nin Gururudur
Son Güncelleme: 
Yorum

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün AK Parti İl Başkanları toplantısında gerçekleştirmiş olduğu konuşmada Karadeniz Tahıl Koridoru Anlaşması‘na da değinmiş ve anlaşmanın iki ay daha uzatıldığını duyurmuştu.

Erdoğan, konuyla ilgili açıklamasında “Ülkemizin gayretleri, Rus dostlarımızın desteği ve Ukraynalı dostlarımızın katkılarıyla Karadeniz Tahıl Koridoru Anlaşması’nın iki ay daha uzatılmasına karar verildi” ifadesini kullanmıştı.

Altun’dan Tahıl Koridoru Anlaşması Paylaşımı

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Karadeniz Tahıl Koridoru Anlaşması’nın iki ay daha uzatılmasına ilişkin sosyal medya hesabı üzerinden açıklamada bulundu.

Kaynak: Twitter / @fahrettinaltun

“Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tüm dünyaya müjdeyi verdi” diyerek Erdoğan’ın konuya dair söylemini alıntılayan Altun, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Hayırlı olsun. Bu başarı Türkiye’nin gururudur. Cumhurbaşkanımızın dünya barışına hizmet eden ve uluslararası toplumun tamamı tarafından takdirle karşılanan bu çabaları sürdükçe, bölgemizde barış ve istikrara dair umutlar her zaman diri kalacaktır.”

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu