Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Almanya Otobanında Birbirinden Hızlı 5 Arabanın Top Speed PerformanslarıAlmanya Otobanında Birbirinden Hızlı 5 Arabanın Top Speed Performansları

Araba piyasasının en hareketli olduğu ülkelerin başında hiç şüphesiz Almanya bulunmaktadır. Birbirinden güçlü motorlara sahip arabalar trafikte boy gösterirken aynı zamanda asfalt üzerinde muhteşem performans sergilerler.

Videoda Almanya otobanında akıl almaz hızlara çıkan 5 arabanın top speed performanslarına tanık oluyorsunuz. Bir tanesi hariç diğerleri Alman üretimi olan arabalar 300 km/h hızların üstüne çıkarak asfalt üzerinde adeta gövde gösterisi yapıyorlar.

Listenin zirvesine ise Japonların efsane arabalarından Nissan GT-R damgasını vuruyor. Çok kısa sürede hızlanan ve 327 km/s hıza çıktığı görülen Nissan GT-R, otobanda akıllara zarar bir performans sergiliyor. Sizleri bu 5 muhteşem arabanın hayran bırakacak performansları ile baş başa bırakıyoruz.


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSize daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum