Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Almanya Otobanında Birbirinden Hızlı 5 Arabanın Top Speed PerformanslarıAraba piyasasının en hareketli olduğu ülkelerin başında hiç şüphesiz Almanya bulunmaktadır. Birbirinden güçlü motorlara sahip arabalar trafikte boy gösterirken aynı zamanda asfalt üzerinde muhteşem performans sergilerler.

Videoda Almanya otobanında akıl almaz hızlara çıkan 5 arabanın top speed performanslarına tanık oluyorsunuz. Bir tanesi hariç diğerleri Alman üretimi olan arabalar 300 km/h hızların üstüne çıkarak asfalt üzerinde adeta gövde gösterisi yapıyorlar.

Listenin zirvesine ise Japonların efsane arabalarından Nissan GT-R damgasını vuruyor. Çok kısa sürede hızlanan ve 327 km/s hıza çıktığı görülen Nissan GT-R, otobanda akıllara zarar bir performans sergiliyor. Sizleri bu 5 muhteşem arabanın hayran bırakacak performansları ile baş başa bırakıyoruz.Bunu okuyan bunları da okurSponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
Sponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum