Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Albaraka Türk ve Kuveyt Türk’ten Afet Yardımı

Bankaların deprem bölgelerine afet yardımı devam ediyor. Yeni bir açıklama Albaraka Türk ve Kuveyt Türk Katılım Bankası’ndan geldi. Detaylar haberde...
Albaraka Türk ve Kuveyt Türk’ten Afet Yardımı
YAYINLANMA ZAMANI
SON GÜNCELLEME

Deprem bölgesinde çalışmalar devam ederken iş dünyadan, bankalardan depremzedeler için yardımlar geliyor. Konuya yönelik bir açıklamada Albaraka Türk ve Kuveyt Türk Katılım Bankası’ndan geldi.

Albaraka Türk, üst yönetim tarafından depremden etkilenen 10 ilde görev yapan çalışanlara yardım yapılması kararının alındığı aktarıldı. Buna göre personelin tamamına 25 bin TL afet yardımı yapılacağı duyuruldu.

Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın ana ortağı Kuweit Finance House’un Türkiye’yi derinden sarsan depreme destek olacağı duyuruldu.
Buna göre depremzedeler için 10 milyon dolar nakdi yardım yapılacağı aktarıldı.

Halkbank, Emlak Katılım, İş Bankası ve TEB’den Yardım Açıklaması

Deprem bölgelerindeki personeline bir yardım da dün Halkbank’tan ve Emlak Katılım Bankası’ndan geldi.

Bu kapsamda Halkbank, , depremden etkilenen 10 ilde görev yapan 1.885 personelinin hesaplarına 5 bin TL net ödeme yaptı.
Emlak Katılım Bankası ise çalışanların hesaplarına 25 bin TL tutarında yardımda bulundu.

GCM Yatırım Banner

Ayrıca dün bir açılamada İş Bankası ve Türk Ekonomi Bankası’ndan (TEB) geldi. İş Bankası depremden etkilenen illerde görev yapan çalışanların tamamına 30 bin TL afet yardımında bulundu.

TEB’in üst yönetimi ise çalışanların tamamına 10 bin TL afet yardımı yapılması kararını aldı.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.