Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Akmerkez GYO ve Çuhadaroğlu’ndan Deprem Bölgesine Bağış

Çuhadaroğlu Metal Sanayi ve Akmerkez GYO, depremzedelerin acil ihtiyaçlarının karşılanması ve arama-kurtarma çalışmalarında kullanılması için ayni ve nakdi yardımda bulundu.
Akmerkez GYO ve Çuhadaroğlu’ndan Deprem Bölgesine Bağış
HABER GİRİŞ

Kahramanmaraş merkezli yaşanan ve ülkemizin güneydoğusundaki birçok kentin etkilendiği depremde can kaybı 16 bini aştı. Afet bölgesindeki insanlara yardım olması ve yaraların hızlıca sarılması için şirketlerimizden destekler gelmeye devam ediyor.

Akmerkez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, depremden etkilenen illerde arama-kurtarma çalışmalarında kullanılması ve ihtiyaçların temininde kullanılması için 500 Bin TL’lik nakdi bağış yapılmasına karar verdi.

İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı’na (AFAD) yapılacak olan bağış miktarı, şirketin 2023 yılında yapılacak olan ilk genel kurul onayına sunulmak, bağış ve yardımlara ilişkin olarak genel kurul onayı ile artırılacak olan 2023 yılına ilişkin yeni limitten düşülmek üzere belirlendi.

Çuhadaroğlu’ndan 1 Milyon Liralık Bağış

Çuhadaroğlu Metal Sanayi ve Pazarlama A.Ş. de Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) afet bölgesi için yapılacak bağışını açıkladı.

Şirketin bugün gerçekleştirdiği yönetim kurulu toplantısında alınan karar kapsamında, depremden etkilenen vatandaşların acil ihtiyaçlarının giderilmesi ve arama-kurtarma çalışmalarında kullanılması için 1.000.000 TL tutarında ayni ve nakdi yardım yapılmasına karar verildi.

GCM Yatırım Banner

Açıklamada, “Depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar dileriz. Tüm halkımıza geçmiş olsun.” ifadesine de yer verildi.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın