Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Akfen Yenilenebilir Enerji’nin İşlem Tarihi Açıklandı

Halka arzıyla ilgili gelişmelerin yakından takip edildiği Akfen Yenilenebilir Enerji’nin ilk işlem tarihi açıklandı. İşte detaylar;
Akfen Yenilenebilir Enerji’nin İşlem Tarihi Açıklandı
Yorum

Yeni halka arz edilecek şirketler yatırımcılar tarafından yakından takip ediliyor. Talep toplama işlemleri 8-9-10 Mart tarihlerinde gerçekleşen Akfen Yenilenebilir Enerji’nin halka arz büyüklüğü 3,3 milyar TL seviyesinde olmuştu. Şirketin borsada işlem görmeye başlayacağı tarih açıklandı.

Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yapılan açıklamada halka arz edilen şirket paylarının 16/03/2023 tarihinde işleme başlayacağı duyuruldu.

Akfen Yenilenebilir Enerji A.Ş’nin 340.370.703 TL nominal değerli paylarının halka arzının tamamlandığı aktarıldı.

Şirket Yıldız Pazar’da 9,80 TL/pay baz fiyat üzerinden “AKFYE.E” kodu ve sürekli işlem yöntemiyle işlem görmeye başlayacak. İlgili sırada maksimum emir değerinin ise 1.000.000 TL olarak belirlendiği aktarıldı.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu