Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Ak Yatırım BIST 100 ve KRDMD için Hedefini Açıkladı!

Günlük bültenini paylaşan Ak Yatırım, BIST 100 ve Kardemir hissesi için hedef fiyatını paylaştı. İşte detaylar;
Ak Yatırım BIST 100 ve KRDMD için Hedefini Açıkladı!
Yorum

Borsa İstanbul BIST 100 endeksinde 8403 puana ulaşıldıktan sonra aşağı yönlü hareketliler başladı ve endeks 7800 puanın altına geriledi. Yatırımcılar bu süreçte endeksin ve takip ettikleri hisselerin nasıl bir performans sergileyeceğini merak ediyor. Ak Yatırım, günlük bültenini paylaşarak hedeflerini açıkladı.

Bültende son dönemdeki parasal ve mali politika adımları ile güncellenen ekonomik göstergeler çerçevesinde tahminlerde güncelleme yapıldığı belirtildi. Bu kapsamda BIST 100 endeksi için 12 aylık hedefin yüzde 23 yükseltildiği ve 8.900’dan 11.000’e çıkarıldığı açıklandı. Son verilere göre endeks hedefinin 12 aylık vadede yaklaşık yüzde 44 potansiyeli taşıdığı ifade edildi.

Ak Yatırım BIST 100 ve KRDMD için Hedefini Açıkladı!Kaynak: Ak Yatırım

Ak Yatırım, Kervan Gıda’yı (KRVGD) model portföyünden çıkarttı ve Kardemir’i (KRDMD) ekledi. 19 Eylül saat 16:00’da 25,7 TL’den işlem gören KRDMD için hedef fiyat 41,50 TL olarak belirlendi.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu