Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Ahlatcı Yatırım’da Sistem Arızası! Hizmet Sağlanamıyor

Ahlatcı Yatırım, resmi sosyal medya hesabı üzerinden sistemlerinde teknik bir arıza olduğunu bildirerek işlemlerin durdurulduğunu açıkladı. Detaylar haberde;
Ahlatcı Yatırım’da Sistem Arızası! Hizmet Sağlanamıyor
YAYINLANMA ZAMANI

Ahlatcı Yatırım Menkul Değerler A.Ş. resmi X hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla teknik arıza sebebiyle hizmet sağlanamadığını bildirdi. Ahlatcı paylaşımında, arızaya yönelik ekiplerin çalışmalarına devam ettiğini belirtti.

Sistemlerinde teknik bir arıza oluştuğuna işaret eden aracı kurum,  bu sebeple bir süre hizmet sağlayamayacaklarını vurguladı.

Ahlatci Yatırım Teknik Arıza Açıklaması
KAYNAK: X

Arızanın giderilmesi ile ilgili ekiplerin çalışmalarını sürdürdüğü bilgisi verilerek, sorunun giderilmesiyle sistemlerinin tekrar devreye alınacağı ve işlemlere devam edileceği kaydedildi.

Paylaşımda, “Anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Ahlatcı Yatırım Menkul Değerler A.Ş.” ifadelerine yer verildi.

Kuyumculuk ve döviz sektöründeki 30 yılı aşkın tecrübeye sahip olan Ahlatcı Grup, 7 Ekim 2016 tarihinde Sermaye Piyasası Kurulu’nun vermiş olduğu Geniş Yetkili Aracı Kurum yetkisi ile faaliyete başladı.

GCM Yatırım Banner

Sermaye piyasasında; Ahlatcı Yatırım Menkul Değerler A.Ş. 600,000,000 TL ödenmiş sermaye, güncel teknolojik altyapı, piyasa tecrübesi ve deneyimli yönetim kadrosuyla faaliyet gösteriyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.