Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Agrotech için Geri Sayım Başladı! Beklenen Tarih Açıklandı

Gün içinde halka arz sonuçları açıklanan Agrotech Yüksek Teknoloji ve Yatırım’ın beklenen işlem tarihi Kamuyu Aydınlatma Platformu üzerinden paylaşıldı. İşte detaylar;
Agrotech için Geri Sayım Başladı! Beklenen Tarih Açıklandı
HABER GİRİŞ

Borsa İstanbul’da işlem görmek için Sermaye Piyasası Kurulu’ndan (SPK) onay alan Agrotech Yüksek Teknoloji ve Yatırım A.Ş için beklenen tarih açıklandı. Şirket payları 23.11.2023 tarihinden itibaren Yıldız Pazar’da 5,21 TL/pay baz fiyattan işlem görmeye başlayacak.

Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yapılan açıklamada şirket sermayesini temsil eden 1.200.000.000 TL nominal değerli payların Kotasyon Yönergesi’nin 8’inci maddesi çerçevesinde kotaya alındığı belirtildi.

Halka arz edilen 300.000.000 TL nominal değerli payların sürekli işlem yöntemiyle işlem görmeye başlayacağı aktarıldı. İlgili sırada maksimum emir değerinin 1.000.000 TL olarak belirlendiği paylaşıldı.

20 Kasım’da Agrotech’in halka arz sonuçları açıklanmıştı. Şirketin halka arz büyüklüğü 1.563.000.000 TL olarak duyuruldu.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın