Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Agrotech için Geri Sayım Başladı! Beklenen Tarih Açıklandı

Gün içinde halka arz sonuçları açıklanan Agrotech Yüksek Teknoloji ve Yatırım’ın beklenen işlem tarihi Kamuyu Aydınlatma Platformu üzerinden paylaşıldı. İşte detaylar;
Agrotech için Geri Sayım Başladı! Beklenen Tarih Açıklandı
HABER GİRİŞ

Borsa İstanbul’da işlem görmek için Sermaye Piyasası Kurulu’ndan (SPK) onay alan Agrotech Yüksek Teknoloji ve Yatırım A.Ş için beklenen tarih açıklandı. Şirket payları 23.11.2023 tarihinden itibaren Yıldız Pazar’da 5,21 TL/pay baz fiyattan işlem görmeye başlayacak.

Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yapılan açıklamada şirket sermayesini temsil eden 1.200.000.000 TL nominal değerli payların Kotasyon Yönergesi’nin 8’inci maddesi çerçevesinde kotaya alındığı belirtildi.

Halka arz edilen 300.000.000 TL nominal değerli payların sürekli işlem yöntemiyle işlem görmeye başlayacağı aktarıldı. İlgili sırada maksimum emir değerinin 1.000.000 TL olarak belirlendiği paylaşıldı.

20 Kasım’da Agrotech’in halka arz sonuçları açıklanmıştı. Şirketin halka arz büyüklüğü 1.563.000.000 TL olarak duyuruldu.

Manşet Haberleri
Sponsorlu
BİST 100 Günü Nasıl Kapatır?

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle finansal başarıya giden yolda lider adımı atın.