Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

ABD’li Milletvekiline Ölüm Tehdidi Yağdı

ABD Temsilcisi Mariannette Miller-Meeks, Jim Jordan'a karşı oy verdikten sonra ölüm tehditleri aldığını açıkladı. Detaylar haberde...
ABD’li Milletvekiline Ölüm Tehdidi Yağdı

ABD Temsilcisi Mariannette Miller-Meeks, dün ABD Temsilciler Meclisi başkanlığı için Temsilci Jim Jordan’a karşı oy verdi. Miller-Meeks, sorasında yaptığı açıklamada ölüm tehditleri aldığını söyledi.

Miller-Meeks, Salı günkü ilk oylamada Jordan’ı destekledikten sonra Çarşamba günü ikinci oylamada Temsilci Kay Granger’a (R-Texas) destek verdiğini açıklamasından sonra tehdit çağrıları aldığını aktardı.

ABD’li Milletvekili Miller-Meeks, “Başkan Granger’a oy vermeden önce ve Meclis Başkanı olarak atanan Jordan’a oy verdiğimde zorbalara karşı durmadım ve şimdi de zorbalara boyun eğmeyeceğim.” açıklamasında bulundu.

Kabul edemediği ve destekleyemediği tek şeyin zorbalık olduğunu kaydetti.

Miller-Meeks, Ürdün’ün Salı günkü oylamada çoğunluğu elde edememesinin ardından, “Kongre üyeleri de dahil olmak üzere Jim Jordan’ın destekçilerinin tehdit edici taktikleri hakkındaki ilk endişelerim, güvencelere rağmen arttı.” açıklamasında bulundu.

MANŞET HABER
Dış Ticarette Denge Zamanı: Açık Kapanıyor mu?

Jim Jordan, meslektaşına olan tehditleri kınayarak şu açıklamada bulundu:

“Hiçbir Amerikalı bir başkasını inançlarından dolayı suçlamamalı.”

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu