Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

ABD’li Başkan Jaffe’den Türkiye Açıklaması! “AB Üyesi Olmalı”

New York Ticaret Odası Başkanı Mark Jaffe, Türkiye'nin Avrupa Birliği üyeliğine yönelik önemli mesajlar verdi. Detaylar haberde...
ABD’li Başkan Jaffe’den Türkiye Açıklaması! “AB Üyesi Olmalı”
Yorum

New York Ticaret Odası Başkanı Mark Jaffe, Türkiye’ye ilişkin değerlendirmede bulunarak önemli açıklamalarda bulundu. Türkiye’nin Avrupa Birliği üyeliği hakkında mesaj verdi.

Haber7 tarafından aktarılan bilgilere göre Jaffe, WORLDEF tarafından düzenlenen World Ecommerce Forum için Türkiye’ye geldi.

Türkiye’ye yönelik değerlendirmede bulunan Jaffe, ülkeye gelmekten gurur duyduğunu söyledi.

“Türkiye AB Üyesi Olmalı”

Türkiye ile güçlü ilişikler kurmak istediklerini aktaran Jaffe, “Çünkü tedarik zincirinize güvenebiliriz ve geriye dönüp ürünlerimizin ileri geri değişeceğini bilebiliriz. Tedarik zincirleri çok önemlidir.” dedi.

Sağlık hizmetlerinin internet üzerinden sunulmasının heyecan verici olduğunu dile getirerek Türkiye’nin bu konuda büyük bir rol oynayacağını söyledi. Ülkenin harika tıbbi varlıklarını dünya çapında sergileyeceğini bildirdi.

Ayrıca Türkiye’nin Avrupa Birliği’ndeki tam ortaklığını sabırsızlıkla beklediklerini söyledi. Türkiye’nin AB üyesi olmasını gerektiğini aktardı.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu