Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Dünyanın En Temiz 2002 Model E39 BMW 5 Serisi Satılıyor!

BMW'nin 3. nesil 5 Serisi'nden kalan en temiz örneklerinden biri eBay'de satılıyor.
Dünyanın En Temiz 2002 Model E39 BMW 5 Serisi Satılıyor!
Son Güncelleme: 
Yorum

BMW 5 Serisi tarihinin, zamanına göre en ileride olan jenerasyonu kesinlikle E39 dur. 1995 yılında başlatılan üretimi, 2003 yılına kadar sürdürülmüştü. E34’ün kendi alanındaki hakimiyetinin devamı için sonraki seri BMW için önemliydi. Yuvarlatılmış hatlarla çıkartılan E39’lar 5 Serisi’nde milat oldu.

BMW 5 E39’ların bozulmamış örneklerini bulmak çok zordur. En son üretim yılından bu zamana kadar 15 senelik bir süre bulunuyor. O yüzden temiz 3. nesil bir 5’i bulmak için, daha fazla zaman ayırmanız gerekiyor. Alman markanın d segmentindeki sıçrama tahtası olan E39’ların 530iA türevlerinden birisi satılıyor. Satılık siyah 5’in özellikleri ve fiyatı neymiş birlikte bakalım!

Görseller aracın nasıl bir kondisyona sahip olduğunu anlatıyor.

Abd Satilik E39 Bmw 5 Serisi IzgaraSiyah rengiyle 3. nesil 5 Serisi halen daha güzel ve çekici duruyor. Bize göre efsane bir kasa olan E39, BMW hastalarını buraya toplayacaktır.

Satılık BMW’nin her parçasının orijinal olduğu işaretlenmiş.

Abd Satilik E39 Bmw 5 Serisi ProfilBu 5 Serisi’nin,  dünyada az bulunan 850CI ile aynı muameleyi göreceğini düşünüyoruz. Dış boya bakımlarının yapılmış olduğu parıldamasından belli. BMW’nin üst donanımlarda kullandığı jant tipini de es geçmiyoruz.

Oklahoma eyaletine kayıtlı 530iA’yı görünce aklımıza Madonna geldi.

Abd Satilik E39 Bmw 5 Serisi Arka Gorunumİlk başta bir alaka kuramamış olabilirsiniz ancak BMW’nin Yıldız Kiralama serisi kısa videolarında Madonna, E39 kasa M5 ile bizlere güzel vakit geçirmişti.

16 senelik bir araca göre kokpit ögeleri çok diri duruyor.

Abd Satilik E39 Bmw 5 Serisi KokpitGünümüzde kalmış örneklerine baktığımızda yorgunluk belirtilerini yoğun şekilde hissederiz. Satılık araç için tam tersini söyleyebiliriz. Maun kaplamaları ve deri koltukları eskitecek zaman sanırız bulunamamış.

2002 model E39’un gösterge panelinde 18.348 km yazıyor.

Abd Satilik E39 Bmw 5 Serisi Ic MekanGerçekten kullanan kişi bu güzel aracı sürekli garajında yatırmış. Direksiyonda deri soyulması veya farklı parçalarda çatlak gibi deformasyonlar kesinlik görülmüyor.

Kaputun altındaki gücü sizlere tekrar hatırlatalım.

Abd Satilik E39 Bmw 5 Serisi Motor530iA’da 3.0L hacimli 231 ps güç ve 300 nm tork sağlayan bir ünite bulunuyor. Sıralı altı silindirli 24V ünite ile gördüğümüz 5 Serisi, 7.1 saniyede hızlanabiliyor.

Açık artırma usulü ile eBay’de satışa koyulan siyah E39’un şu andaki fiyatı 16.200 dolara kadar yükseldi. Biz içeriğimize başlarken fiyatı 15 bin dolardı. Teklifler nereye kadar yükselir bizde tahmin edemiyoruz.

Dediğimiz gibi 16 yaşındaki bir araç da olsa hayranları bu otomobili kaçırmamak için ellerinden geleni yapacaklar. Sizin karşınıza böyle bir temiz E39 5 Serisi çıksa ona pahalı bir teklif verir miydiniz?

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu