Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

AB Komisyonu Başkanı Leyen’den Erdoğan’a Tebrik

Avrupa Birliği Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen bugün Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı arayarak yeniden seçilmesinden dolayı tebrik etti. Detaylar haberde...
AB Komisyonu Başkanı Leyen’den Erdoğan’a Tebrik
Son Güncelleme: 
Yorum

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Avrupa Birliği Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdiği duyuruldu.

İletişim Başkanlığı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Avrupa Birliği Komisyonu Başkanı Leyen’in Erdoğan’ı yeniden Cumhurbaşkanlığına seçilmesi dolayısıyla tebrik ettiği açıklandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın söz konusu görüşmede, bölgesel boyutta karşılaşılan meydan okumalarla başarılı mücadelenin yolunun Avrupa Birliği’nin Türkiye’yle iş birliğini güçlendirmesinden geçtiğini ifade ettiği bildirildi.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı
Kaynak: Twitter

Başkanlık tarafından yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“Cumhurbaşkanımız Erdoğan, Türkiye’ye gösterilecek adil muamele ve tam üyelik perspektifinin desteklenmesinin ilişkilerde yeni ufukların açılmasına vesile olacağını dile getirdi.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu