Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

9 Ayda 740 Milyon TL’lik Satış Yapan Sinpaş GYO’da Hisseler Pozitif

Sinpaş GYO hisseleri haftanın üçüncü işlem gününe alıcılı başlarken, sene başından düne kadar yapılan 429 adet satışın pozitif etkisi görülüyor.
9 Ayda 740 Milyon TL’lik Satış Yapan Sinpaş GYO’da Hisseler Pozitif

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (SNGYO) hisse senedi fiyatı, 6 Ekim işlemlerinin başlangıcında 4,14 lirayı gördü. Salı günü 4,13 seviyesinden kapanan şirketin hisseleri bu sabah hafif yükselişle açıldı.

Yatırımcılar, dün akşam Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda satışlara yönelik yapılan duyuruyu değerlendiriyor.

Sinpaş GYO hisseleri, güne sınırlı yükselişle başladıktan sonra pozitif seyrini devam ettirdi.
Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Hisseleri Pozitif
Kaynak: Paratic Piyasalar

Hisseler saat 10.08’de %0,24 artışla 4,14 liradan işlem görüyor. Hemen öncesinde 4,11 – 4,18 arasında hareket etti. Hisselerin haftalık bazda yatırımcısına zararı %3’e yaklaştı.

Aynı şekilde son bir ay içinde %5’e yakın değer kaybetti. An itibarıyla 653.967 TL işlem hacmi bulunan şirket hisselerinin, bir yıllık getirisi %92’ye ulaşmış durumda. Yıllık kaydedilen zirve 5,59, dip seviye ise 2,12 lira oldu.

Sinpaş GYO, 01 Ocak 2021 – 05 Ekim 2021 tarihleri arasında 429 adet bağımsız bölüm satışı yaptı. Bunun 412 tanesinin konut, 17 tanesinin ticari ünite olduğu bildirildi.

Ön satışlar dahil olmak üzere tüm bunlardan elde edilen ciro, KDV hariç 740.097.097 TL olarak açıklandı. Aynı tarihte 442 adet bağımsız bölümün ise fiilen tesliminin yapıldığı bildirildi.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum