Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

650 Bin TL’lik Sipariş Alan Niğbaş Hisseleri %2 Artıda Fiyatlanıyor

Günün ilk saatlerinde 7,77 TL ile yıllık en düşüğü gören Niğbaş hisseleri, ikinci yarıda 8 üstünde işlem görüyor.
650 Bin TL’lik Sipariş Alan Niğbaş Hisseleri %2 Artıda Fiyatlanıyor

Niğbaş Niğde Beton Sanayi ve Ticaret A.Ş. Tuğra Plastik-Caner Esen’den 24.09.2021 tarihinde, KDV dahil 650.000 TL tutarında sipariş aldı. 45 iş günü içinde teslim edilmesi planlanan proje, Niğde-Bor’da prefabrike betonarme  karkas sistemle fabrika binası inşaatı işlerini kapsıyor.

Şirketin NIBAS kodlu hisseleri saat 14.00’te %2,13 artıda işlem görüyor.
Niğbaş Hissesi 8,17 TL
Kaynak: Paratic Piyasalar

Geçen hafta boyunca satıcılı seyreden Niğbaş hisseleri, ortalama %20’ye yakın değer kaybetti. Cuma günü kapanışı 8 liradan yaptı. Bu sabah 8,04 liradan açıldıktan sonra %3’e yakın prim yaptı.

Saat 11.35’te 8,48 ile seansın en yükseğini kaydetti. Ardından hafif ivme kaybedip gün ortasına kadar 8,40’larda seyretti. Açılışın hemen ardından gördüğü 7,77 günün en düşük fiyatı olarak kayıtlara geçti.

Bu fiyat aynı zamanda yıllık sürecin en düşüğü konumunda. Niğbaş hisse senedi değeri 4 haftalık işlem döneminde %24,14, 52 haftada %62 oranında düşüş gösterdi.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum