Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

650 Bin TL’lik Sipariş Alan Niğbaş Hisseleri %2 Artıda Fiyatlanıyor

Günün ilk saatlerinde 7,77 TL ile yıllık en düşüğü gören Niğbaş hisseleri, ikinci yarıda 8 üstünde işlem görüyor.
650 Bin TL’lik Sipariş Alan Niğbaş Hisseleri %2 Artıda Fiyatlanıyor
Son Güncelleme: 
Yorum

Niğbaş Niğde Beton Sanayi ve Ticaret A.Ş. Tuğra Plastik-Caner Esen’den 24.09.2021 tarihinde, KDV dahil 650.000 TL tutarında sipariş aldı. 45 iş günü içinde teslim edilmesi planlanan proje, Niğde-Bor’da prefabrike betonarme  karkas sistemle fabrika binası inşaatı işlerini kapsıyor.

Şirketin NIBAS kodlu hisseleri saat 14.00’te %2,13 artıda işlem görüyor.
Niğbaş Hissesi 8,17 TL
Kaynak: Paratic Piyasalar

Geçen hafta boyunca satıcılı seyreden Niğbaş hisseleri, ortalama %20’ye yakın değer kaybetti. Cuma günü kapanışı 8 liradan yaptı. Bu sabah 8,04 liradan açıldıktan sonra %3’e yakın prim yaptı.

Saat 11.35’te 8,48 ile seansın en yükseğini kaydetti. Ardından hafif ivme kaybedip gün ortasına kadar 8,40’larda seyretti. Açılışın hemen ardından gördüğü 7,77 günün en düşük fiyatı olarak kayıtlara geçti.

Bu fiyat aynı zamanda yıllık sürecin en düşüğü konumunda. Niğbaş hisse senedi değeri 4 haftalık işlem döneminde %24,14, 52 haftada %62 oranında düşüş gösterdi.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu