Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

5 Doların Altında Satın Alınacak Uzun Vadeli En İyi 3 Kripto!

5 doların altında satın alınacak ve yaklaşık 5 yıl elde tutularak yatırımcısına iyi getiri sağlayabilecek en iyi 3 kripto varlık sıralandı. Detaylar haberde;
5 Doların Altında Satın Alınacak Uzun Vadeli En İyi 3 Kripto!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Kripto para piyasası, inişli çıkışlı grafiğiyle her zaman yatırımcılara belirli dönemlerde fırsatlar sunan bir pazar olarak biliniyor. Analist ekibi, yakın zamanlı analizinde fiyatı 5 doların altında olup yaklaşık 5 yıl gibi uzun vadede saklanması halinde iyi getiri sağlayabilecek coinleri sıraladı.

5 doların altında satın alınabilecek ilk üç kripto para Stacks (STX), Optimism (OP) ve Sui (SUI) olarak sıralandı.

Bu dijital varlıkların kayda değer bir performans gösterdiklerine ve uzun vadede önemli getiri potansiyelleriyle yatırımcıların ilgi odağı haline geldiğine dikkat çekildi.

Stacks (STX)

Stacks (STX), akıllı sözleşmeleri destekleyen ve merkezi olmayan uygulamaların, işlemler için Bitcoin kullanmasını sağlayan bir Bitcoin katmanıdır. En değerli merkezi olmayan varlık olan Bitcoin, 500 milyar dolarlık BTC sermayesinin kilidini açarak Stacks katmanından faydalanmaktadır.

STACKS Fiyatı Günü Yükselişte Sürdürüyor
Kaynak: Piyasa.Paratic.com

Piyasa değeriyle en büyük 31. kripto varlık olan Stacks’in fiyatı, haber yazımı itibarıyla 2,20 dolar olup, son 24 saat içinde yüzde 0,5’lik bir artış gösterdi. DefiLlama’ya göre Stacks ekosistemi 132 milyon dolarlık toplam kilitli değer (TVL) ile yeni bir zirveye ulaştı.

GCM Yatırım Banner

Bu olumlu gelişme ve yükseliş görünümü, STX’in değerinde potansiyel daha fazla artışa işaret ediyor. Bu da STX’i 5 doların altında satın alınabilecek ve önümüzdeki beş yıl boyunca elde tutulabilecek en iyi kripto para birimlerinden biri olarak konumlandırıyor.

Sui (SUI)

Son teknolojiye sahip bir katman-1 blok zinciri ve akıllı sözleşme platformu olan Sui, DeFi alanında hızla yükseldi. Bir yıl içinde, en iyi 10 DeFi ağı arasında yer alarak önemli etkisini gösterdi.

Sui’nin hız, gizlilik ve güvenliğe odaklanması, hızlı yükselişine katkıda bulunarak onu cazip bir yatırım fırsatı haline getirdi. Etkili blok zinciri çözümleri, değerinde etkileyici bir artışa yol açtı.

Şu anda Sui’nin fiyatı, günlükte yüzde 2’nin üzerinde bir artışla 1,10 dolar seviyesinde bulunuyor. Bu pozitif ivme, güçlü bir alım göstergesine işaret ediyor ve merkezi olmayan finansın hızlı dünyasında lider bir altcoin olarak Sui’ye olan güveni pekiştiriyor.

Optimism (OP)

Ethereum blok zincirinde önde gelen bir katman-2 ölçeklendirme çözümü olan Optimism, ölçeklenebilirliği artırması ve işlem ücretlerini düşürmesi nedeniyle ilgi odağı oldu. Şu anda fiyatı 2,14 dolar olan OP, yıllıkta yüzde 58’lik dikkate değer bir büyüme kaydetti.

Ethereum’un ölçeklenebilirliğine odaklanan meraklıların büyük ilgisini çeken OP, ağın genellikle yüksek gaz ücretleri ve tıkanıklıkla karşı karşıya kalmasıyla güçlü bir alternatif sunuyor ve verimli işlem işleme ve maliyet tasarrufu sağlıyor.

Defillama verilerine göre 836 milyon doları aşan TVL ile Optimism, Ethereum ölçeklenebilirlik çözümleri alanında önemli bir oyuncu olarak dikkat çekiyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.