Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

4 Solana Meme Coin Bugün Büyük Çıkış Yaparak Dikkat Çekti!

Kripto pazarı bugün ağırlıklı kırmızı görünüm veriyor olsa da bazı Solana meme coinler önemli fiyat iyileşmeleri ile dikkat çekiyor. Detaylar haberde;
4 Solana Meme Coin Bugün Büyük Çıkış Yaparak Dikkat Çekti!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Kripto marketin toplam değerinin bugün 2,52 trilyon dolara kadar düşüş göstermesi, piyasaki genel düşüş havasını yansıtıyor. Solana tabanlı meme coinlerin büyük bölümü de dahil olmak üzere bugün pek çok kripto para birimi kayıplardan kurtulamıyor.

Solana tabanlı meme coinlerin genel tablosuna bakıldığında toplam piyasa değerinde yüzde 2’lik, işlem hacminde ise yüzde 11’lik düşüş gözlemleniyor.

Son dönemde en iyi fiyat performansı sergileyen bu kategorideki meme coinlerden BONK fiyatı yüzde 22, BOME fiyatı yüzde 14 ve dogwifhat yüzde 10’luk düşüşler gösterdi. Bununla birlikte gmeow Cat (GMEOW), Elawn Moosk (MOOSK), Loaf Cat (LOAF) ve Samurai Cat (YUKI) dahil olmak üzere birkaç Solana tabanlı meme coin, fiyat toparlanmalarıyla bugünün en büyük kazanç sağlayanları arasına girdi.

gmeow Cat (GMEOW)

GMEOW fiyatı, son 24 saatteki yüzde 94,6‘ya varan artışının ardından Mayıs ayının en yüksek seviyesine ulaştı. Bu kedi temalı meme coin, Nisan ayında piyasaya sürüldükten hemen sonra iyi bir başlangıç yaptı ve düşüşe geçmeden önce tüm zamanların en yüksek seviyesi (ATH) olan 0,004328 dolara (7 Nisan) kadar yükseliş gösterdi.

GMEOW Fiyatı Yükselişte
Kaynak: CoinGecko

Bu bir aylık süreçte GMEOW, bugün de dahil olmak üzere üç tepe noktası oluşturdu ve uzmanlara göre kripto para birimi için trendin devamı halinde yeni ATH’ye ulaşmak yakın gelecekte zor olmayacak.

GCM Yatırım Banner

Elawn Moosk (MOOSK)

Sadece birkaç gün önce tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,004004 doları gördükten sonra MOOSK bugün başka bir kırılma girişiminde bulunuyor. MOOSK fiyatı, yazım itibarıyla son 24 saatte yüzde 49‘luk artışın ardından 0,001581 dolar seviyesinde seyrediyor.

MOOSK, 1.575.542 dolar piyasa değerine sahip bir Solana meme coin olarak piyasaya sürüldü. Kısa sürede işlem hacmi arttı ve düne göre yüzde 23,00’lük bir artıştan sonra piyasa değeri 60.894,47 dolar seviyesine kadar ulaştı.

Loaf Cat (LOAF)

Ağdaki artan faaliyetin etkisiyle yükselişe geçen LOAF‘ın 24 saatlik işlem hacmi yüzde 181’lik bir artışın ardından şu anda 250.952 dolar seviyesinde bulunuyor. Fiyatı ise, düne göre yüzde 38‘lik artışla haber yazımı itibarıyla 0,00004255 dolardan işlem görüyor.

LOAF Fiyatı Yükselişini Sürdürüyor
Kaynak: CoinMarketCap

LOAF’ın değeri haftalardır düşüş trendinde ve Mart ayının ortasında 0,0002794 dolar’lık ATH’yi oluşturduktan hemen sonra fiyat düşmeye başladı. Ancak analistler, artan işlem sayısının bu Solana meme coin için heyecan yarattığını ve fiyatın tersine dönebileceğini belirtiyor.

Samurai Cat (YUKI)

YUKI, piyasaya sürüldükten sadece bir ay sonra grafiklerinde birden fazla iniş ve çıkışla dalgalanma gösterdi. Meme coinin fiyatı 0,00023521 dolara düştükten sonra, düne göre yüzde 38‘lik artışla bugün nihayet toparlanıyor ve değeri 0,0004409 dolara kadar ulaştı.

Meme coinin 24 saatlik işlem hacmi ise yüzde 57’lik artıştan sonra 89.392,90 dolara yükseldi. Uzmanlar, artan bu aktivite nedeniyle fiyatın daha da yükselebileceğine dikkat çekiyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.