Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

163 Milyon TL Tarımsal Destek Hesaplara Yatırıldı

Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, bugün itibarıyla çiftçilerin hesaplarına aktarılan tarımsal destekleme ödemesinin detaylarını açıkladı.
163 Milyon TL Tarımsal Destek Hesaplara Yatırıldı
Yorum

Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, X sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, 163 milyon 104 bin TL tarımsal destekleme ödemesinin çiftçilerin hesabına bugün yatırıldığını açıkladı.

Destekleme ödemeleri içinde 133 milyon 965 bin TL’sini kırsal kalkılma yatırım desteği oluşturuyor.

Uzman eller projesi desteği için 15 milyon 438 bin TL, lisanslı depoculuk desteği için ise 13 milyon 701 bin TL’nin çiftçilerin hesaplarına yatırılacağı açıklandı.

Dün Çanakkale Orman Yangın Yönetim Merkezi’nde yaptığı açıklamada, “Orman teşkilatı ve AFAD’ın koordinasyonunda diğer tüm kurumlarımızın, STK’ların, gönüllülerimizin, Çanakkalelilerin, özellikle de bizden dualarını esirgemeyen milletimizin duası, gayreti ve emeğiyle 48 saat dolmadan kontrol altına alındı. Bir kez daha Çanakkale ruhunu buradan bütün Türkiye’ye gösteren tüm taraflara canıgönülden teşekkür ediyorum.” dedi.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu