Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

1 Doların Altında Satın Alınabilecek 4 Düşük Maliyetli Altcoin!

Piyasa toparlandıkça satın alınacak altcoinler odak noktası haline geliyor. VeChain, Kaspa, Sui ve Sei düşük maliyetleri ve potansiyelleriyle umut vadediyor. Detaylar;
1 Doların Altında Satın Alınabilecek 4 Düşük Maliyetli Altcoin!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Kripto para piyasası, yaşanan sert düşüşlerin ardından son günlerde Bitcoin (BTC) önderliğinde toparlanmaya devam ediyor. Analistlere göre bu süreçte dikkate alınması gereken altcoinler arasında VeChain (VET), Kaspa (KAS), Sui (SUI) ve Sei (SEI) ön plana çıkıyor.

Bu dijital para birimlerinin 1 doların altında işlem gördüğüne ve her birinin önemli getiriler için potansiyel gösterdiğine dikkat çeken analistler, piyasanın geçen hafta düşüş gösterse de genel olarak iyimser bir geleceğe işaret ettiğini belirtiyor.

VeChain (VET)

Çok yönlü, kurumsal düzeyde bir katman-1 akıllı sözleşme platformu olarak 2015’te ortaya çıkan VET, çeşitli sektörlerdeki veri zorluklarını ele almak için Nesnelerin İnterneti (IoT) teknolojisini, NFC çiplerini ve blok zincirini benzersiz bir şekilde entegre etmektedir.

VeChain fiyatı, yazım itibarıyla 0,025923 dolar seviyesinde bulunuyor ve son 24 saatte yüzde 10,62’lik bir artış kaydetti. Aynı dönemde 57 milyon dolarlık işlem hacmine sahip olan VeChain’in, 1 doların altında değerlendirilmeye değer düşük maliyetli altcoinler arasında güçlü bir aday olarak konumlandığının altı çiziliyor.

VeChain Fiyatı Bugün Yükseliyor
Kaynak: CoinMarketCap

Geçen yıl boyunca yüzde 34 oranında değer kazanan VET’in, son piyasa dalgalanmalarının ortasında dayanıklılık gösterdiğine dikkat çekiliyor.

GCM Yatırım Banner

Kaspa (KAS)

Bir iş kanıtı kripto para birimi olan Kaspa, eş zamanlı olarak oluşturulan blokları hiçbirini atmadan bir konsensüse entegre ederek benzersiz bir şekilde barındıran GHOSTDAG protokolünü kullanır. Bu gelişmiş sistem, geleneksel bir blok zinciri yerine bir blockDAG oluşturarak ağının verimliliğini artırır.

Yazım itibarıyla 0,169933 dolar fiyatla işlem gören Kaspa’nın 24 saatlik işlem hacmi 73 milyon dolar seviyesinde bulunuyor. Piyasa değeri ile 23. sırada yer alan altcoinin gelecek adına büyük potansiyel barındırdığı belirtiliyor.

Sui (SUI)

Gelişmekte olan bir katman-1 blok zinciri platformu olan Sui’nin, dijital varlıkların verimli ve güvenli yönetimi için öne çıktığını söyleyen uzmanlar, fiyatın 0,706 dolara ulaşarak sadece 24 saat içinde yüzde 6’lık bir artış gösterdiğine ve bunun da güçlü bir piyasa ilgisine işaret ettiğine dikkat çekiyor.

Geçen birkaç hafta içinde değerinde yaşanan küçük bir düşüşün ardından, bu son yükselişin, Sui’nin en iyi alternatif kripto para birimlerinden biri olma beklentilerine yönelik yatırımcı güveninin arttığını gösterdiği belirtiliyor.

Uzmanlar, Sui’yi 1 doların altında bir fiyata satılabilen, düşük maliyetli ve gelecek vadeden bir kripto para birimi olarak konumlandırıyor.

Sei (SEI)

Başka bir katman-1 blok zinciri olan Sei, Web3 uygulamalarının geniş çapta benimsenmesini engelleyen ölçeklenebilirlik ve kullanılabilirlik zorluklarını gidermeyi amaçlıyor. Oyun, sosyal medya, NFT’ler ve merkezi olmayan finans (DeFi) gibi sektörler için hayati önem taşıyan dijital varlıkların sorunsuz transferini kolaylaştırıyor.

SEI Fiyatı Bugün Yükseliyor
Kaynak: CoinMarketCap

1 milyar dolarlık piyasa değeriyle kripto para birimleri sıralamasında 67. sırada yer SEI için geçen yılın dikkat çekici olduğu ve yaklaşık yüzde 4028 oranında artış gösterdiği belirtiliyor.

Ağustos 2023’teki lansmanından bu yana SEI’nin, yatırımcı topluluğunun artan güvenini ve ilgisini yansıtarak Aralık ayı sonunda en yüksek değerine ulaştığı ifade ediliyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.