Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Tonlarca Ağırlıktaki Zırhlı Araç Tankların Karıştığı 7 Kaza AnıTonlarca Ağırlıktaki Zırhlı Araç Tankların Karıştığı 7 Kaza Anı

Günlük hayatta kullandığımız araçlar, bizleri hem zaman kaybından kurtarıyor hem de ulaşım zorluğunu ortadan kaldırıyor. Fakat kullanılan bu günlük araçların bir de başka amaçlarla kullanılanları var. Daha önceki videolarımızda çeşitli araçlar ile yapılan kazalardan bahsetmiştik.

Bu videomuzda ise tankların yaptığı kazalardan bahsedeceğiz. Videoda izlediğiniz gibi dikkatsizlik, kontrolden çıkma ve bunun gibi nedenlerden dolayı yapılan kazalar, hem bu kazaları yapan tanklara hem de çevredeki araçlara ve insanlara zarar veriyor.

Büyük ve ağır araçlarda ani hız yapıldığında kontrol kaybı yaşanıyor ve durdurulamaz kazalara neden oluyor. Sizler için tankların yaptığı bu kazaları derledik. Yukarıdaki videomuzda izleyebilirsiniz. İyi seyirler.


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSize daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum