Yatırım yapmaya başla!

Ziraat, Dört Yıl Üst Üste Türkiye’nin En Sevilen Bankası Seçildi!

Ziraat Bankası, bu yıl yapılan araştırma sonucu 4 yıl üst üste "Türkiye'nin en sevilen" bankası olarak seçildi.
Ziraat, Dört Yıl Üst Üste Türkiye’nin En Sevilen Bankası Seçildi!

İlki 2007 yılında gerçekleştirilen ve 2009 yılından bu yana her yıl düzenli olarak yapılan “Türkiye’nin Lomemark’ları” adlı araştırmanın sonuçları açıklandı. Bu araştırmada 2016, 2017 ve 2018 yıllarında “Türkiye’nin en sevilen bankası” olarak seçilen Ziraat Bankası, yerini 2019 yılında da korudu.

Bu yıl da Türkiye’nin en sevilen bankası unvanını alma hakkı kazanan Ziraat Bankası böylelikle 4 yıl üst üste aynı unvanı almış oldu.

4 Yıl Üst Üste Aynı Unvanı AldıKonuyla ilgili açıklama yağan Ziraat Bankası Bankacılık Operasyonları ve İletişim Genel Müdür Yardımcısı Ali Kırbaş, geride bırakılan 8 yıl içinde Ziraat Bankası’nın oldukça verimli bir süreç geçirdiğini ifade etti. Banka olarak temel amaçlarının müşteri memnuniyeti olduğunu söyleyen Kırbaş, Ziraat Bankası müşterilerine verdikleri hizmette hızlı, güvenli, kolay ve faydalı olmak için her geçen gün çabaladıklarını açıkladı.

Ulaşılan en iyi seviyenin dahi kendileri için yeterli olmayacağını ifade eden Kırbaş, hep daha fazla çalışarak ve daha çok gelişerek gelecek dönemlerde de müşterilerinin yanında olmayı sürdüreceklerini ifade etti. Ayrıca Türkiye’nin sahip olduğu bilançonun her zaman bankanın bilançosundan önce geldiğini sözlerine ekledi.

Kırbaş, gelişen teknolojiyle birlikte hızla dijitalleşen dünyada Ziraat Bankası’nı tercih eden müşterilere daha hızlı ve daha güvenli bankacılık ürünleri ile hizmet kanalları kullanım hakkı sunulduğunu ifade etti.

Ziraat Bankası Ali KırbaşBu noktada hem kredi hem de banka kartı şeklinde iki farklı kullanım özelliği bulunan Bankkart’a değinen Kırbaş, bu marka ile kısa süre içinde çok sayıda kullanıcıya ulaştıklarını açıkladı. Ziraat Bankası’nın 155 yıldır faaliyetlerine devam ettiğini hatırlatırken, Türkiye’ye ve insanlara faydalı olabilmek için çalıştıklarını söyledi.

“Bir bankadan daha fazlası” olma yolunda istikrarla çalıştıklarını açıklayan Kırbaş, kendilerini 4 yıl üst üste Türkiye’nin en iyi bankası seçen tüm katılımcılara teşekkürlerini sundu. Gerçekleştirilen ödül töreninde Ziraat Bankası adına layık görülen ödül Kırbaş’a takdim edildi.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Bankalar kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum