Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Zenith’den Rolling Stones Grubuna Özel Bir Başyapıt: “El Primero Skeleton”

Zenith’den Rolling Stones Grubuna Özel Bir Başyapıt: “El Primero Skeleton”

Rock’n’Roll müziğinin doğduğu 60’lı yıllar, birçok efsanenin de gün yüzüne çıkmasına ön ayak oldu. Queen, Pink Floyd, Bob Dylan, Dawid Bowie, Rolling Stones, Eric Clapton ve Elvis Presley, bu efsanelerden sadece birkaçıdır. Ancak Mick Jagger ve Keith Richards ikilisinin baki kaldığı Rolling Stones efsanesi, dünyanın en iyi ve en bilindik rock gruplarından bir tanesi olarak 1962 yılından bu yana bizleri mest etmeyi başarıyor. “Tüm zamanların en iyi sanatçıları” listesinde ilk on içerisinde yer alan ve ödüle doymayan Rolling Stones, dünya çapında satmış olduğu 200 milyonun üzerinde albümle bu başarısını taçlandırmıştı.

Şimdi ise bu Rock’n’Roll efsanesi, dünyanın en köklü saat markalarından Zenith tarafından ödüllendiriliyor. Geçtiğimiz günlerde meydana getirmiş olduğu Zenith El Primero Range Rover modeliyle bu eşsiz otomotiv devini onurlandıran Zenith, dünyanın en başarılı Rock’n’Roll grubuna özel saatiyle de bizleri heyecanlandırmayı başarıyor. El Primero koleksiyonunun bir parçası olarak üretilen El Primero Skeleton Tribute To The Rolling Stones saati, eşsiz görünümü ve olağanüstü mekanizmasıyla bu efsane grubu fazlasıyla onurlandıracak gibi görünüyor.

Şimdi, dilerseniz bu Zenith eserine birlikte bir göz atalım:

Muhteşem Bir Tasarım ile Meydana Getirilmiş

Muhteşem Bir Tasarım ile Meydana Getirilmişİsviçreli lüks saat üreticisi Zenith, dünyanın en bilinen rock grubu Rolling Stones için oldukça özel bir başyapıt üretmeye karar vermiş. El Primero Skeleton modelleri ile daha öncede karşımıza gelen Zenith, yeni şaheseriyle de bizleri büyülemeyi başarıyor. Grubun, kırmızı renkli parlak dil ve dudaktan oluşan tanınmış logosunun da yer aldığı bu güzel saat, 45mm çapında siyah seramik bir kasaya sahip. Sağlam yapısıyla 50 metre derinliğe kadar suya dayanıklılık gösteren Zenith El Primero Skeleton Tribute To The Rolling Stones, “hotprints” ile süslenmiş siyah deri kayışıyla da oldukça havalı bir saat haline geliyor.

Kompleks Mekanizması ve Gösterişli Kadranıyla Yeni Zenith Harikası

Kompleks Mekanizması ve Gösterişli Kadranıyla Yeni Zenith HarikasıEfsanevi rock grubu için özel olarak tasarlanan bu eşsiz saat modeli, Zenith’in kusursuz mekanizmasını da bünyesinde barındırıyor. El Primero 400B mekanizmasıyla işlevini sürdüren bu olağanüstü başyapıt, 50 saatlik güç rezervi de yapabiliyor. Safir kristalden oluşan ön ve arka kasasıyla bu kusursuz işleyişi gözler önüne seren El Primero Skeleton Tribute To The Rolling Stones, iskelet halindeki kadranıyla da fazlasıyla büyüleyici görünüyor.

El Primero Skeleton Tribute To The Rolling Stones Saatinin Fiyatı

El Primero Skeleton Tribute To The Rolling Stones Saatinin FiyatıKaliteli malzemeleri bünyesinde barındıran bu özel ve nitelikli saat oldukça sınırlı sayıda üretilmiş. Sadece 250 Rolling Stones hayranının satın alabileceği El Primero Skeleton Tribute To The Rolling Stones güzelliğinin satış fiyatı ise 11,100 dolar olarak belirlenmiş. Her şeyiyle, 55 yıllık Rolling Stones efsanesini onurlandırmayı başaracak gibi görünüyor.

1960’lı yılların ortalarından bu yana gerek sahne performanslarıyla gerekse “Paint It Black”, “Angie”, “Gimme Shelter” ve “Satisfaction” gibi unutulmaz şarkılarıyla bizleri mest eden Rolling Stones için özel olarak tasarlanmış bu saat modeli, en az bu rock müzik efsanesi kadar bizleri büyülemeyi başarıyor. Peki, İsviçreli saat devi Zenith tarafından meydana getirilen sınırlı sayıdaki El Primero Skeleton Tribute To The Rolling Stones saatlerinden birini bileğinizde görmek istemez miydiniz?Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Moda kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum