Yatırım yapmaya başla!

Zenginlerin En Hızlı Arabalarla Yaptığı Büyüleyici Drag Yarışı!Kadro baya sağlam! Zengin insanlar aslında sandığımız gibi altlarındaki hız makinalarını yoğun trafiği olan yerlerde denemezler. Çünkü top speed yapabilecekleri yollar oldukça sınırlı. Onlarda belli organizasyonlarla bir araya gelerek, içlerinde biriktirdikleri tüm stresi bu şekilde atıyorlar. Tabi bu zenginlerin kullandıkları arabalar, hız için ayrılmış uçak iniş pistlerinde gördüğümüz cinsten değil.

Spor otomobillerin bazıları tarihin unuttuğu spor arabalar içerisinde anılmaktadır. Random şekilde birbirleriyle kapışan arabalar son gazla gürültü, patırdı ve duman eşliğinde yol alıyorlar. İzlediğimiz video da ki arabaların değerlerini toplamaya kalksak sıfırların hakimiyetini görürüz. Drag yarışında neler mi var?

Ferrari’nin 3 milyon $’lık FXX-K‘sı, Porsche 911, Mercedes CLK GTR, Lamborghini ve geçenlerde bir garajda 40 yıldır bekletilen bir Ferrari Miura bile var. Bu arabalar içerisinde benim en çok şaşırdığım neredeyse daha dün tanıtılan 812 Superfast modelidir. İnsan kendi kendine ne ara alıp ne ara böyle yerlere geliyor demeden kendini alamıyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum