Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Zenginlerin En Hızlı Arabalarla Yaptığı Büyüleyici Drag Yarışı!Zenginlerin En Hızlı Arabalarla Yaptığı Büyüleyici Drag Yarışı!

Kadro baya sağlam! Zengin insanlar aslında sandığımız gibi altlarındaki hız makinalarını yoğun trafiği olan yerlerde denemezler. Çünkü top speed yapabilecekleri yollar oldukça sınırlı. Onlarda belli organizasyonlarla bir araya gelerek, içlerinde biriktirdikleri tüm stresi bu şekilde atıyorlar. Tabi bu zenginlerin kullandıkları arabalar, hız için ayrılmış uçak iniş pistlerinde gördüğümüz cinsten değil.

Spor otomobillerin bazıları tarihin unuttuğu spor arabalar içerisinde anılmaktadır. Random şekilde birbirleriyle kapışan arabalar son gazla gürültü, patırdı ve duman eşliğinde yol alıyorlar. İzlediğimiz video da ki arabaların değerlerini toplamaya kalksak sıfırların hakimiyetini görürüz. Drag yarışında neler mi var?

Ferrari’nin 3 milyon $’lık FXX-K‘sı, Porsche 911, Mercedes CLK GTR, Lamborghini ve geçenlerde bir garajda 40 yıldır bekletilen bir Ferrari Miura bile var. Bu arabalar içerisinde benim en çok şaşırdığım neredeyse daha dün tanıtılan 812 Superfast modelidir. İnsan kendi kendine ne ara alıp ne ara böyle yerlere geliyor demeden kendini alamıyor.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur