Yatırım yapmaya başla!

Zen Felsefesi Eşliğinde Unutulmaz Japonya Tatili: “Amanemu Resort”

Zen Felsefesi Eşliğinde Unutulmaz Japonya Tatili: “Amanemu Resort”

Dünya çapında hemen herkes huzurlu bir yaşam sürebilmek için çeşitli yollara başvurur. Çünkü kimse kaos ortamında, saldırgan bir hal takınarak yaşamak ve çocuklarına böyle bir hayat sunmak istemez. Bu nedenle de çeşitli rahatlama yolları aramaya koyulurlar. Huzura erişebilmenin ve aydınlanabilmenin en önemli metotlarından biri olan Zen meditasyonu; ilk başlarda Hindistan, Çin ve Japonya gibi Asya ülkelerinde uygulanmış olsa da günümüzde birçok batı ülkesinde de oldukça rağbet görmektedir.

Japonya’da bulunan ve eşi benzeri olmayan Amanemu Resort de Zen felsefesini iliklerinize kadar yaşayabilmenizi sağlıyor. Amanemu Resort; dünyanın en güzel doğa manzaralı lüks otelleri gibi muhteşem bir manzaranın yanı sıra, misafirlerinin rahatlayıp keyif alacakları olanaklar ile rüya gibi bir tatil deneyimi de yaşamalarına olanak tanıyor. Kapısından adım attığınız anda bütün düşüncelerinizi geride bırakacağınız Japonya’nın muhteşem tabiatının içerisindeki bu eşsiz tesise birlikte bir tur düzenleye ne dersiniz? Belki de daha gitmeden bile huzuru yakalayabiliriz.

İşte karşınızda Zen felsefesi eşliğinde unutulmaz Japonya tatilini yaşayacağınız Amanemu Resort:

Japonya’nın Eşsiz Tabiatı İçerisine Gizlenmiş Amanemu Resort’un Konumu

Japonya'nın Eşsiz Tabiatı İçerisine Gizlenmiş Amanemu Resort'un KonumuJaponya’daki Ago Koyu’nun sessiz ve sakin tepeleri üzerine konumlandırılmış bu güzel tesis, rahatlayıp tamamıyla gevşemek isteyenler için oldukça ideal bir yerdir. Kelimenin tam anlamıyla rahat bir nefes alabileceğiniz, büyüleyici bir tabiatın kalbine konumlandırılmış Amanemu’yu ziyaret ettiğiniz anda hem zihnen hem de bedenen rahatladığınızı hissedeceksiniz. En az doğayla iç içe bir tatil imkanı sunan Ziller Lodge kadar etkileyici bir tesis olan Amanemu, Japonya’nın Shima-shi şehrinin muhteşem doğası içerisine konumlandırılmış olup Pasifik Okyanusu’nun inanılmaz güzelliği ile çevrelenmiştir.

Tesisin Bünyesindeki Villaların Tasarımı

Tesisin Bünyesindeki Villaların TasarımıJaponya’nın kusursuz güzelliklerini keşfetmek isteyenler için mükemmel bir konuma sahip olan ve UNESCO Dünya Miraslar Lisesi’nde bulunan Kumano Kodo Mabet Yolu üzerine konumlandırılmış Amanemu Resort, sessiz bir çevrenin huzurunu konuklarına armağan etmektedir. Amanemu Resort’de, 24 adet yöresel villa tarzı yapı ve dört adet iki yatak odalı villa bulunmaktadır. Bu yapıların her biri dünyanın en pahalı otel süitleri kadar lüks ve konforludur.

Amanemu Resort’un Rahatlatıcı Olanakları

Amanemu Resort'un Rahatlatıcı OlanaklarıHuzuru ve konforu, Japonya’nın büyüleyici doğal güzellikleri ile birleştiren Amanemu Resort’un bütün villaları zemin katta bulunmaktadır ve bu yapıların hepsi de Ago Koyu’nun büyüleyici manzarasıyla birlikte tertemiz bir havanın ciğerlerinizle buluşmasını sağlamaktadır. Sadece doğasıyla değil aynı zamanda da olanaklarıyla da rahata ereceğiniz bu tesiste iki adet oldukça büyük onsen (kaplıca) küvetleri, bir watsu (masaj) havuzu, dört adet tedavi süiti, bir yoga ve bir de spor merkezi bulunmaktadır.

Hem kültürel açıdan deneyim kazanabileceğiniz hem doğa ile etkileşim içerisinde olabileceğiniz hem de hiç olmadığınız kadar rahatlayabileceğiniz mükemmel bir tatil imkanı sunan Amanemu Resort, Zen felsefinin etkileyici metotlarını da misafirleriyle buluşturuyor. Peki, birlikte incelemiş olduğumuz bu Japon harikasında kusursuz bir tatil geçirmek ister miydiniz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Turizm kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum