Yatırım yapmaya başla!

Çağ Ötesi Tasarımıyla Baştan Çıkaran Yüzen Villa Konsepti: “SeaScape”

Çağ Ötesi Tasarımıyla Baştan Çıkaran Yüzen Villa Konsepti: “SeaScape”

Evet, her gün sizlerle yeni bir malikaneyi, lüks bir yalıyı, eşi benzeri olmayan bir dağ evini paylaşıyoruz. Bekli de hayallere dalıp bulunduğunuz ortamdan birkaç dakikalığına da olsa uzaklara gitmenizi sağlıyoruz. Ama az önce de saydıklarımızın hemen hepsi bir kara parçasına mahkum yapılar ve biliyorum ki denize olan sevgi en az benim kadar sizde de var. Gelin bugün bir farklılık yapalım ve tasarımıyla bizi baştan çıkaran bir konsepte göz atalım.

Yüzen Villalar, gözünüzde neyi canlandırıyor? Hiçbir şeyi olması da gayet doğal. Çünkü insan beyni daha çok gördüklerinin üzerine hayaller inşa edebilen bir yapıya sahip. Ama BMT Asia Pacific (BMT) isimli şirketin tasarımcıları durumu biraz aşmışa benziyor. Ki karşımıza hayretler içinde incelediğimiz bu enteresan yapıyla çıkıyorlar. Aslında sizlere yine buna benzer bir projeden bahsetmiştik. Dubai Adalarındaki Yüzen Lüks Villa Projesi, etkileyici özellikleriyle gerçekten muhteşem bir tasarımdı. En az onun kadar başarılı olacağını düşündüğümüz bir konseptin konuğuyuz bugün. SeaScape isimli yüzen villalara daha yakından göz atalım mı, ne dersiniz?

İşte karşınızda çağ ötesi tasarımıyla baştan çıkarıcı bir konsept!

BMT Asia Pacific (BMT) Tarafından Tasarlanan SeaScape

BMT Asia Pacific (BMT) Tarafından Tasarlanan SeaScapeBMT Asia Pacific (BMT) isimli şirket tarafından tasarlanan yüzen villa konsepti için; kolaylıkla konuşlandırabilen, sakinlerine ister denizde isterlerse de kıyıda yeni ve lüks bir yaşam alanı oluşturabilen bir tasarım diyebiliriz. Lüks malikanelerinden sıkılmış zengin kişilikler için oldukça mükemmel görünen bu tasarım, aynı zamanda deniz tutkunları ve seyahat severler için de epey uygun görünüyor. Ya da tüm dünya için desek, daha doğru olur. Zira SeaScape isimli projeyi beğenmeyecek pek az insan vardır, sanırım.

Biraz da yüzen villaların tasarımından söz edelim. Tek bir modül olarak kullanılabilen bu yapılar, istendiği takdirde birkaç modülle daha birleştirilebiliyor. Deniz kullanımına uygun materyaller ile oldukça dayanıklı bir şekilde tasarlanan yüzen villalar, ister kişisel istenirse ticari amaçlı kullanılabilecek. Ki bazı seçkin şirketlerin, bu yüzen villaları özel ofis olarak kullanması ya da otellerin ayrıcalıklı uğrak noktaları olarak hizmet vermeleri, epey mantıklı görünüyor. SeaScape yüzen villalar, kolaylıkla monte edilebilen parçaları sayesinde dünyanın her yerine rahatlıkla gönderilebilecekmiş.

BMT Asia Pacific (BMT) Tarafından Tasarlanan SeaScapeTasarımın en temel modeliyse, iki kişinin konaklayabileceği ve 4 metre çapında olan silindir biçimindeki denizaltı yatak odasının bulunduğu konsept. Tabi ki yüzen villalar kişinin isteğine göre özel olarak da tasarlanabiliyor. Fiyatlara geldiğimizde ise bu villalara sahip olmak isteyenlerin, binlerce doları gözden çıkarması gerektiğini söylemeliyim. Çünkü SeScape’nin fiyatları, BMT’nin açıklamasına göre 650.000 ila 850.000 dolar arasında değişecek. Ancak şirket, harcayacağınız her kuruşun hakkını alacağınızın garantisini de veriyor. Sonuçta, bilim kurgu filmlerinden fırlamış gibi görünen bir tasarıma sahip olmanın, büyük bir bedeli olmalıydı, değil mi?

Kendinizi böyle bir tasarımın içinde hayal edebiliyor musunuz? Marmaris’in eşsiz koylarından birine demir atmışsınız ve ufak bir dalış macerasından sonra, balkonunuzda kahvenin tadını çıkartıyorsunuz. Hayali bile heyecan verici değil mi? Bu arada ben Marmaris dedim ama siz olsanız bu tasarımla ilk seyahatinizi nereye yapardınız?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Teknoloji kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum