Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Yüzde 2500’lük O Artış Meme Coin için Patlama Sinyali Olabilir!

Popüler meme coinler arasında yer alan Shiba Inu'nun balina faaliyetlerinde yüzde 2.500'lük artış kaydedildi. SHIB fiyatı fırlamak üzere mi? Detaylar haberde;
Yüzde 2500’lük O Artış Meme Coin için Patlama Sinyali Olabilir!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Piyasa değeriyle en büyük meme coinler arasında yer alan Shiba Inu’nun (SHIB) ekosistemi, balina faaliyetlerinin artması ve günlük işlemlerin yeni seviyelere yükselmesiyle birlikte hareketlilik kazanmış görünüyor. SHIB’in son birkaç yıldaki fiyat durgunluğunun ortasında, bu gelişmelerin kripto para biriminin değerini yeni zirvelere taşıyabileceği belirtiliyor.

Popüler köpek temalı kripto para birimi, son zamanlarda özellikle balina girişlerinde büyük bir artış yaşadı.

SHIB Ekosisteminde Büyük Hareketlilik

Kripto analitik ve izleme platformu IntoTheBlock tarafından yayınlanan verilere göre Shiba Inu büyük yatırımcı girişlerinde yüzde 2,595‘lik çarpıcı oranda bir artışa tanıklık etti.

Kripto varlık, 7 Şubat Çarşamba ve 9 Şubat Cuma tarihleri arasında önemli bir artışa tanık oldu ve girişlerde 275,2 milyar SHIB’den 2,31 trilyon SHIB’e etkileyici bir artış gözlemlendi.

Bu büyük kazanımlar, SHIB ile ilgili yatırımcı duyarlılığında kayda değer bir değişime işaret etti ve daha geniş kripto para piyasasının dikkatini etkili bir şekilde çekti. Son zamanlarda, Shiba Inu ekosistemindeki balina faaliyetlerinde belirgin bir artış olması, piyasa gözlemcilerinin ve yatırımcıların tokenı yakından takip etmesine ve bu önemli balina hareketlerini yönlendiren faktörler hakkında bilgi edinmeye çalışmasına yol açtı.

GCM Yatırım Banner

Shiba Inu’nun pazarlama lideri ve influencer’ı Lucie de şirket için bir yükseliş görünümü öngördü. X’teki gönderisine göre Shiba Inu, 2024 boğa koşusundan yararlanan başlıca altcoinlerden biri olabilir!

Lucie, boğa piyasası aşaması başladığında ve sermaye Bitcoin (BTC) ve diğer büyük altcoinler gibi önde gelen kripto para birimlerine aktığında, momentumun muhtemelen Shibarium’a kadar yayılacağını ve potansiyel olarak SHIB için bir fiyat artışını tetikleyeceğini açıkladı.

Lucie'nin Shibarium Tweeti
Kaynak: X / @LucieSHIB

SHIB Potansiyel Fiyat Artışı için Rotayı Belirledi

SHIB, balina faaliyetlerindeki artışın yanı sıra günlük işlemlerde ve yeni aktif kullanıcı sayısında da kayda değer bir artış yaşadı.

ShibariumScan’den alınan veriler 9 Şubat’ta 526.090 olan günlük işlem sayısının 11 Şubat’ta 2,04 milyona yükseldiğini ortaya koydu. Günlük işlemler, haber yazımı esnasında biraz düşerek 1,88 milyonda kaldı.

Kripto analisti Scott Matherson, büyük yatırımcı alımlarındaki ve günlük işlemlerdeki artışın, Shiba Inu’nun fiyatında yakın zamanda olası bir artışa işaret edebileceğine dikkat çekti.

Piyasa değeriyle en büyük 17. kripto varlık olan SHIB’in fiyatı, haber yazımı itibarıyla 0,0000095 dolar seviyesinde seyrediyor. Son dönemde kripto piyasasındaki yükseliş eğilimlerinin hızına ayak uydurmakta zorlanan altcoinin bu kez daha güçlü duruş sergilediği görülüyor.

Matherson, piyasa duyarlılığını körükleyen son olumlu gelişmelerle birlikte Shiba Inu’nun, temel sınırlamaları ve fiyat direncini aşabilmesi durumunda patlayıcı bir artış yaşamaya hazır olduğunun altını çizdi.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.