Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Yürekleri Ağızlara Getirecek 10 Korkunç Şaka Anı

Son Güncelleme: 
Yorum

Pek çok insan eğlence amaçlı olarak birbirlerine bir takım şakalar yaparlar. Bu şakalardan bazıları son derece yaratıcı olur ve şaka zedelerin unutamayacağı anları yaşamasına sebep olmaktadır. Hele ki bu şakalar korkutmak amaçlı yapılırsa etkisi çok daha yüksek olmaktadır.

Videoda yürekleri ağızlara getirecek korkunç şakalara tanık oluyorsunuz. Birbirinden farklı yöntemlerle yapılmış organizasyonlar sonucunda şakaya uğrayan insanların yaşadığı korku görülmeye değer. İnsanların hiç beklemedikleri anlarda korkutulması sonucunda sıra dışı tepkiler verdiklerini görülüyor.

Şakayı yaşayan insanlar son derece korkarken, yapan insanların ise fazlasıyla eğlendikleri görülüyor. Ancak yine de belirtmek lazım ki özellikle korku temalı şakaların sonuçlar insanlar üzerinde üzücü sonuçlar doğurabilmektedir.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu