Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Bir YouTube Yayıncısı Need for Speed Temalı Video Çekti



Bir YouTube Yayıncısı Need for Speed Temalı Video Çekti

Otomobil yarışı oyunlarını sevenler için bugüne kadar çok sayıda oyun piyasada yer almıştır. Ancak bu oyunlar arasında Need for Speed serisini ayrı bir yere koymak gerekiyor. Yaklaşık 20 yıldan beri devam eden seri, milyonlarca oyuncuya yarış tutkusunu doyasıya yaşatmıştır. Bu tutkuyu bazı kişiler çok daha yoğun yaşayabiliyor.

Bunlardan bir örneği ise son olarak YouTube’da yaşandı. Bir yayıncı hayranı olduğu Need for Speed oyununu gerçek hayata uyarladı ve ortaya etkileyici görüntüler çıktı. Videoda ilk olarak oyundan görüntülere tanık oluyoruz. Videoyu hazırlayan içerik üreticisi araba menüsünden Toyota Celicia’yı seçiyor.

Daha sonrasında ise gerçek Celicia’nın garajdan çıkışına ve yarışmasına tanık oluyoruz. Araç seçimi sırasında yapılan modifiyeler de gözden kaçmıyor. Gerçek Celicia’nın da modifiyeli olduğunu söyleyebiliriz. videodaki görüntülerden ve müzikten anlaşıldığı kadarıyla serinin Need for Speed: Underground 2 oyunu konu alınmış.

Daha önce Hızlı ve Öfkeli filmlerinden bazı sahnelerin canlandırıldığına tanık olmuştuk. Ancak ilk kez yarış oyunu olan Need for Speed’in gerçek hayata uyarlanmasını görüyoruz. Gerçek hayat uyarlaması Need for Speed performansını videodan izleyebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur