Yatırım yapmaya başla!

YouTube’un Bir Dizi Yeni Özelliklerle Donatılmış Premium Servisi Açıldı

Video paylaşım platformu YouTube, uzun zamandır üzerinde çalıştığı Premium sayfasını kullanıma sundu.
YouTube’un Bir Dizi Yeni Özelliklerle Donatılmış Premium Servisi Açıldı

Video izleme ve paylaşım dendiğinde dünyanın en büyük platformu olarak karşımıza gelen YouTube, yeni bir uygulamasını kullanıma sunduğunu duyurdu. Ulaştığı izleyici sayısı ve yeni içerikleriyle göz dolduran video paylaşım sitesi, bir dizi özelliğin bir araya getirildiği Premium servisi ile milyonlarca kullanıcısının karşısına çıkıyor.

Bilindiği üzere YouTube videolarında en sık karşımıza çıkan şeylerin başında reklamlar gelmektedir. Geçtiğimiz günlerde müzik dinleyenlere daha fazla reklam gösterimi yapacağını açıklayan YouTube için kullanıcılarını ücretli servislerine yönlendirdiği değerlendirmesi yapılmıştı.

İşte YouTube Premium’un Özellikleri

YouTube’un an itibariyle kullanıcıların beğenisine sunduğu Premium servisi, dikkat çeken fonksiyonlarla dikkat çekiyor. Premium ile beraber en çok dikkat çeken özelliklerin başında hiç kuşkusuz reklamsız video izleme ve internetsiz kullanım uygulaması geliyor.

Premium servisine üye olan aboneler YouTube’da yer alan videoları reklam gösterimi olmadan izleyebilecek ve izledikleri videoları kaydedebilecekler. Kaydettikleri videoları ise 30 gün boyunca internetleri olmasa bile çevrimdışı olarak izleyebilecekler.

YouTube Premium’un Fiyatı Belli Oldu

Dünyanın en büyük video paylaşım platformunun yeni servisi olan Premium’un fiyatları da Google tarafından belirlendi. Açıklanan fiyatlara göre Premium abonelikleri ilk 3 ay ücretsiz olacak ve sonrasında tekil kişiler için 11.99 dolar, aile hesabının fiyatı da 17.99 dolar olarak açıklandı.

Premium servisi beraberinde, YouTube Music, ve dizi izlemeye olanak sağlayan Originals desteği ile geliyor. Servis an itibariyle Amerika, Avustralya, Yeni Zelanda, Meksika, Güney Kore, Avusturya, Kanada, Finlandiya, Fransa, Almanya, İrlanda, İtalya, Norveç, Rusya, İspanya, İsveç ve İngiltere gibi ülkelerde kullanıma sunulmuş durumda.

YouTube Premium servisinin Türkiye sayfası da açıldı. Ancak ülkemizde servis aktif hale getirilmiş değil. Sayfanın açılmış olması önümüzdeki günlerde Premium servisinin Türkiye’de de kullanılacağını gösteriyor. Tabi fiyatlandırmanın ne şekilde olacağı ise soru işareti.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sosyal Medya kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum