Yatırım yapmaya başla!

YouTube Premium, Kullanıcıları Katıl Bölümüne Alıştırmak İstiyor

YouTube Premium abonelerine katıl bölümü için ücretsiz deneme imkanı tanıyacak.
YouTube Premium, Kullanıcıları Katıl Bölümüne Alıştırmak İstiyor

Dünyanın en büyük video paylaşım platformu YouTube, kullanıcıların beğenisine yönelik yeni ürün ve hizmetler geliştirmeye devam ediyor. Son dönemde öne çıkan hizmetler arasında Premium abonelik seçeneğini gösterebiliriz. Kullanıcılar ücret ödeyerek bu servise kayıt oluyor ve YouTube’un sunmuş olduğu ayrıcalıklardan yararlanıyor. Bu ayrıcalıkların başında reklamsız gösterim, video indirme ve orijinal içerikler dikkat çekiyor. Geçtiğimiz aylarda YouTube Premium Türkiye’deki kullanıcıların da beğenisine sunulmuştu.

Kısa bir süre önce ise Premium abone olanlar için ‘Katıl’ adı altında yeni bir üyelik seçeneği aktif edildi. Katıl üyeliği alan kullanıcılar için yayıncılar onlara özel içerikler hazırlayabiliyor ve doğrudan iletişime geçebiliyor. Bir dizi ayrıcalığın olduğu katıl bölümü pek çok yayıncının da ilgisini çekmiş durumda. YouTube kullanıcıların bu bölüme olan ilgisini artırmak adına yeni bir deneme süreci başlattı.

Katıl için Ücretsiz Deneme Süresi

Katıl için Ücretsiz Deneme Süresi

YouTube Premium hizmetinde kullanıcıların takip ettiği yayıncılar karşısında ayrıcalıklardan yararlanması adına geliştirilen Katıl bölümü için yeni bi uygulama başladı. Yeni uygulama ile beraber kullanıcılar her ay bir kanalın katıl bölümünü ücretsiz olarak kullanma şansına sahip olacak. YouTube Premium için ülkemizde kullanıcıların 16.99 TL ödemesi gerekiyor. Öğrenciler ise aylık 9.99 TL ile bu hizmetten yararlanabiliyor. İlk abonelikte ilk 3 ay ücretsiz deneme süresi bulunuyor.

Herhangi bir kanalın katıl bölümüne giriş yapmak için aylık yayıncının belirlemiş olduğu miltarda ödeme yapmak gerekiyor. Tabi yayıncıların belirlediği abonelik planlarına göre daha yüksek ücretler ödenebiliyor. Ödenen bu ücretler için yeni bir işlem yapılmadığı takdirde abonelikler aylık otomatik olarak yenilenmeye devam ediyor. Katıl bölümünde yer alan ayrıcalıklar arasında yorumlarda öne çıkma, rozet kazanma ve bu kullanıcılara özel yayınlar mevcut.

YouTube Katık bölümünü Avustralya, Kanada, Almanya, Norveç, İsveç ve ülkemizde yayıncılara ve abonelere sunmaya başladı. Video platformunun bu özelliğini Twitch aboneleri yabancı olmayacaktır. Oyuncuların buluştuğu bu mecrada kullanıcılar yayıncılara aylık olarak abone olabiliyor ve ayrıcalıklardan faydalanabiliyor. Halihazırda Premium için ücret ödemek gerekirken ayrıca yayıncılar için de ekstra abone olmak kullanıcıların tepkisini çekiyor. Katıl bölümünün ne derece ilgi göreceği önümüzdeki günlerde ortaya çıkacaktır.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sosyal Medya kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum