Yatırım yapmaya başla!

YouTube Mobil Uygulamasında Trendler Bölümünü Keşfet Olarak Güncelledi

Video devi YouTube, iOS ve Android uygulamasındaki Trendler bölümünü Keşfet olarak güncelledi.
YouTube Mobil Uygulamasında Trendler Bölümünü Keşfet Olarak Güncelledi

Google’ın sahibi olduğu YouTube, dünyanın en büyük web platformlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Video paylaşım platformu sunduğu deneyimi iyileştirmek adına yeni özellikler kazanmaya devam ediyor. Son dönemde şirketin mobil uygulamalara yönelik yeniliklere ağırlık verdiğine tanık oluyoruz. Geçtiğimiz günlerde Android uygulaması için filtreleme özelliğinin geldiği duyurulmuştu. Her gün milyonlarca kişinin ziyaret ettiği platforma sayısız video yükleniyor.

Hemen her zevke hitap eden içeriğin yer aldığı YouTube, yüksek etkileşim alan yayıncılarına da büyük kazanç sağlıyor. Platformun en çok ilgi gören alanlardan birisinin Trendler olduğunu söyleyebiliriz. Masaüstü ve mobil uygulamalarda bulunan bu bölüm, en çok ilgi gören içerikleri bir araya topluyor. YouTube mobil uygulamalarında yapmış olduğu değişiklik ile Trendler bölümünün ismini değiştirdi ve daha işlevsel hale getirdi.

Trendler Yerine Keşfet Geldi

Trendler Yerine Keşfet Geldi

Video paylaşım devi YouTube, iOS ve Android uygulamasında bulunan Trendler bölümünün adını değiştirdi. Gelen özellik ile bu bölümün adı Keşfet olarak değiştirildi. Bu bölümde kullanıcılar kendi lokasyonlarındaki popüler videoları üst sırada görmeye devam edecek. aynı zamanda Oyun, Müzik, Haber Filmler, Moda ve Güzellik gibi farklı kategorilere dair ilgi gören içeriklere burada yer verilecek.

Keşfet sekmesinin içerisinde yer alan Trending bölümü ile en popüler içerikleri görmek mümkün. Bu bölümde ayrıca Creator on the Rise adı verilen yeni bir alan oluşturuldu. Bu sekmeye tıklayanlar daha fazla ilgi görmeye başlayan yayıncılara dair içerikleri görebilecek. İnsanlar yeni araç sayesinde kendi zevklerine hitap eden farklı yayıncılar keşfedecek.

YouTube destek sayfasında yeni özelliğine dair, “YouTube’da her gün yeni içerik oluşturucuları ve sanatçılar çıkıyor. Bu yüzden yeni özellikle onların içeriklerini keşfetmenizi ve topluluklarıyla bağlantı kurmanızı kolaylaştıracağını umuyoruz.” açıklamasını yaptı. Video devi yaklaşık iki yıldır Keşfet sekmesini test ediyordu. iOS ve Android uygulamasını güncelleyerek yeni özellik kullanılabilir.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sosyal Medya kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum