Paylaşım

YouTube Bilgisayardan Sonra Mobil Uygulamalara da “Gece Modu” Özelliğini Getiriyor!


 

YouTube geçtiğimiz dönemde PC ortamına getirdiği “karanlık mod” özelliğini iOS ve Android uygulamalaında da kullanıma sunuyor.

Dünyanın en büyük video paylaşım platformu YouTube kullanıcılarını memnun edecek bir güncelleme yaptı. Milyonlarca insanın ziyaret ettiği video paylaşım sitesi, geçtiğimiz yıl masaüstü sürüm için karanlık tema uygulamasını hayata geçirmişti.

Beyaz ağırlıklı arka fonu ile çoğu insanın gözünü yoran YouTube, getirdiği karanlık tema ile büyük beğen toplamıştı. Ancak masaüstü sürümde hayata geçirilen bu tema iOS ve Android uygulamasında kullanılmıyordu. Yeni güncelleme ile bu uygulamalara da söz konusu güncelleme geliyor.

Güncelleme Dağıtılmaya Başlandı

Video paylaşım sitesi YouTube, gece modu güncellemesini mobil cihazlara göndermeye başardı. İlk olarak iOS cihazlara dağıtımı yapılan güncellemenin kısa süre içerisinde Android cihazlara da gönderilmesi bekleniyor.

Mobil uygulamanızda gece modunu kullanmak istiyorsanız bunu yapmak son derece kolay. Sağ üstte bulunan profil sekmesinden ayarlara tıkladığınızda koyu tema seçeneğini aktif ederek gece modu özelliğinden yararlanabilirsiniz.

Paratic Piyasalar

Yorumları Görmek İçin Tıklayın