Yatırım yapmaya başla!

YouTube’un Black Mirror: Bandersnatch Tarzında Filmi A Heist With Markiplier’den Fragman GeldiDev video paylaşım ağı YouTube, bünyesinde sayısız içerik ve yayına ev sahipliği yapıyor. Şirket son yıllarda YouTube Originals adı altında kendi özgün içeriklerini üretmeye başladı. Bu içeriklerin kullanıcılardan çok fazla ilgi gördüğünü söylemek pek mümkün değil. Ancak YouTube bu sefer interaktif altyapıya sahip bir film ile karşımıza geliyor. A Heist With Markiplier adındaki filmden ilk fragman video paylaşım platformu tarafından paylaşıldı.

İnteraktif türde film dendiğine akla ilk olarak hiç kuşkusuz geçtiğimiz dönemde Netflix imzalı Black Mirror: Bandersnatch oluyor. O dönem film Netflix platformunda yer aldı ve milyonlarca kullanıcı tarafından izlenmişti. Benzer yapıda bir film bu sefer YouTube aracılığı ile geliyor. Aksiyon türündeki interaktif filmde 31 farklı sona yer verilmiş.

İnteraktif türde filmlerde kullanıcılar senaryo hakkında karar verebiliyor. İzleyenler kendilerine sorular sorulara cevaplar veriyor ve filmin işleyişinde söz sahibi oluyor. Bu da insanları kendisine çeken bir deneyim oluşturuyor. Soygun türüne ait filmin baş rolünde Mark Edward Fischback yer alıyor. Fishback, YouTube’da Markiplier kanalının sahibi ve paylaştığı videolar ile tanınıyor. 25 milyona yakın abonesi bulunan kanal sahibi Battle Royale türündeki oyun videoları ile biliniyor.

YouTube için bir ilk olarak interaktif film A Heist Witch Markiplie, 31 farklı son ve 61 farklı videonun bir araya getirilmesi ile oluşturuldu. Farklı bir deneyim sunacak olan interaktif film 30 Ekim’de izleyicilere sunulacak. Filme dair fragmanı videodan izleyebilirsiniz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum