Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Yönetiminde Değişiklik Olan Reysaş Lojistik Hisseleri %6,5 Yükseldi

Reysaş Lojistik hisselerinin günlük kazancı %7’ye yaklaşırken, şirket yönetim kurulundaki istifa haberini duyurdu.
Yönetiminde Değişiklik Olan Reysaş Lojistik Hisseleri %6,5 Yükseldi

Reysaş Taşımacılık ve Lojistik Ticaret A.Ş. bağımsız yönetim kurulu üyesi istifası ve ataması hakkında KAP (Kamuyu Aydınlatma Platformu) bildirisinde bulundu. Bağımsız yönetim kurulunda yer alan Şeref Can Buladoğlu’nun iş yoğunluğu sebebiyle, bugün itibarıyla istifa ettiği açıklandı.

Söz konusu talebin kabul edildiği ve boşalan koltuğa Erem Ersoy’un atanmasına karar verildiği aktarıldı. Ersoy, bu unvanı bağımsız yönetim kurulu üye görev süresi dolana kadar taşıyacak.

Reysaş Lojistik hisseleri (RYSAS) pazartesi günü yatırımcısının yüzünü güldürenler arasında yer aldı.
Reysaş Lojistik Hisseleri Güçlü Seyrediyor
Grafik: Piyasa.Paratic.com

Cuma günü 3,05 TL’den kapanan hisseler, bu sabahki işlemlere aynı seviyeden başladı. Gün boyu yukarı yönde hareket ederek, 3,30 liraya kadar tırmandı. Saat 16.00 sularında %6,56 artışla, 3,25 liradan işlem görüyor. Hisseler bugün gerçekleştiği performansın ardından, haftalık kazancını %3,51’e taşıdı.

Öte yandan aylık süreçte %14,51, yıllık süreçte ise %28,63 oranında değer kaybetti. 8,210,795 TL işlem hacmine sahip olan şirket hisselerinin yıllık zirvesi 6,39 TL oldu.

Reysaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’ndaki duruma bakıldığında, burada da pozitif bir görünüm izleniyor. RYGYO kodlu hisseler şu dakikalarda %2,45 artışla 4,18 liradan işlem görüyor. Gün içinde 4,05 – 4,23 arasında hareket ederek ortalama kazancını %3’e taşıdı. Yıllık bazda ise yatırımcısına %30 oranında kaybettirdi.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum