Yatırım yapmaya başla!

Yıldız Holding LinkedIn Tarafından En İyi İşveren Markası Seçildi

İş dünyasında çalışanların ve işverenlerin buluşma noktası olan LinkedIn, Yıldız Holding’i en iyi işveren markası seçti.
Yıldız Holding LinkedIn Tarafından En İyi İşveren Markası Seçildi

Türkiye’nin önde gelen köklü firmalarından biri olan Yıldız Holding, en iyi işveren markası ödülüne layık görüldü. Milyonlarca insanın kariyer bilgilerinin yer aldığı LinkedIn, 500 ve üzeri çalışana sahip şirketler arasında yaptığı araştırma sonucunda Yıldız Holding’i “Best Employer Brand-En İyi İşveren Markası” kategorisinde birinci seçti.

Yıldız Holding İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Bahattin Aydın, bu ödülün izledikleri stratejinin doğru olduğunun ispatı olduğunu söyledi.

En İyi İşveren MarkasıAldıkları ödülden dolayı son derece mutlu olduklarını söyleyen Aydın, çalışanları için; gezi, müzik, yemek, dalış ve fotoğraf gibi etkinlikler düzenlediklerini anlattı. “Gönüllük Kulübü” ile ülkemizdeki ihtiyaç sahibi insanlara yardım ulaştırdıklarını dile getirdi.

Yüzlerce şirketin çalışanlarının değerlendirmelerini ve paylaşımlarını tek tek inceleyen LinkedIn tarafından verilen bu ödülün, Yıldız Holding olarak doğru yolda olduklarının bir kanıtı olduğunu ifade etti. İşveren markasına bakış açılarını çalışma arkadaşlarından aldıkları geri bildirimler ile sürekli güncellediklerini söyledi.

Çalışanların motivasyonunu artırmak amacıyla anlık ödüllendirme sistemi kullanılıyor.

Yıldız HoldingBu sistemin aktif olarak tüm şirketlerinde kullanıldığını söyleyen Aydın, insan kaynakları politikalarının yenilikçi uygulamalarla güncellendiğini açıkladı. Şirket bünyesindeki gençlik çalışma arkadaşlarına kariyer imkanı sunduklarını, bu kapsamda her yıl yüzlerce stajyer alımı yaptıklarını belirtti.

Çalışanların ruh halinin ve moralinin de önemli olduğunu söyleyen Aydın, çeşitli spor faaliyetleri yaptıklarını anlattı. Bunların yanında Mutlu Akşamüstleri, Uzmanına Sor gibi çalışmalarla da sosyal yaşamlarına katkı sağlayacak eğitimler verdiklerini sözlerine ekledi.

Bu çalışmalar ile çocuk gelişimi ve pedagoji alanında bilgi sahibi olduklarını söyledi. Söz konusu seminerlerin alanında uzman kişiler tarafından verildiğini söyleyen Aydın, “Yıldız Holding’i bir ‘İşveren Markası’ olarak konumlandırmak için sosyal medya, şirket içi etkinlikler vesilesiyle potansiyel, mevcut ve eski çalışma arkadaşlarımızın yer alabileceği diyalog, paylaşma ortamını destekliyoruz.” açıklamasında bulundu.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum